ABB Hareket Servisleri - İşbirliği Temelli Çözümlerimiz

Bu sayfayı görmek için

İş performansınızı geliştirmek için uzmanlık ve yeteneği bir araya getiriyoruz.

İster kanal ortağı, ister OEM veya doğrudan müşteri olun, büyümenize, performansı sürekli iyileştirmenize ve daha iyi hizmet vermenize yardımcı olabiliriz. İşbirliği temelli çözüm portföyümüz, geniş motor, jeneratör ve sürücü ürün yelpazemizi satmanıza, monte etmenize, tasarlamanıza, kurmanıza veya bakımını yapmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, arıza süresini azaltmak, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve enerji tasarrufu sağlamak için gelişmiş dijital çözümler ve enerji verimliliği çözümlerinin dağıtımında bize katılabilirsiniz.

Eğitim kurslarımız ve e-öğrenme fırsatlarımız ile en güncel hizmetlerden yararlanacak ve son derece yetkin servis ekiplerine sahip olacaksınız. Bağlanabilirlik ve veri analitiğini endüstriyel uzmanlıkla birleştirerek benzersiz bir dijital avantajın keyfini çıkarın; dünyanın neresinde olursanız olun orijinal ABB yedek parçalarına ve ürünlerine erişin.

 


Doğru yetkinliği edinin:

Eğitim ve sertifikalar

Ana dilinizde yerel destek sağlayan ve uzaktan online kurslar sunan 26 küresel Eğitim Merkezimiz bulunuyor. Yerel eğitim merkezlerinde uygulamalı kurslar mevcut olmakla birlikte, kurslarımızdan bazıları sizin tesislerinizde de verilebilir.

Doğru yetenekleri edinin:

Servis platformları ve araçları

Etkin yaşam döngüsü yönetimi, bakım planlaması ve filo yönetimi için cihaz sağlığına ilişkin daha derin bilgiler elde etmek adına mevcut varlıklardan gelişmiş analitik veriler toplamanıza olanak tanıyoruz. Bu, son müşteriler için daha iyi kararlar vermeye yardımcı olacaktır.


Doğru malzemelere ulaşın: 

Parçalar, setler ve ürün

Global ABB yedek parça ağımız her an hizmetinizdedir Doğrudan ABB'den veya global ekibimizdeki diğer ortaklardan sizin için stok ayarlayabilir veya kendi stoğunuzu yapabilmeniz için kullanılabilirlik sağlayabiliriz. Yedek parçalar ve yedek parça kitleri için garanti ve bakım/onarım müdahaleleri konusunda rehberlik sağlıyoruz.

Select region / language