Sürücülerinizin sağlığı ve performansı hakkında doğru, gerçek zamanlı bilgilerle bir adım önde olun

Sürücüler için ABB AbilityTM Durum İzleme, Dijital Güç Aktarma Organlarının (Digital Powertrain) bir parçasıdır. KPI'lar ve sinyal verileri aracılığıyla size sürücülerinizle ilgili gerçeğe dayalı içgörü sağlar ve düzensizlikleri sorun haline gelmeden önce belirlemenize yardımcı olur.

Durum izlemenin faydaları

 • Sağlam gerçeklere dayalı karar verme
  Operasyonlarınızı daha iyi ve daha güvenli bir şekilde yürütmenize yardımcı olacak gerçekleri ve geçmişi öğrenin.
 • Sorunların her zaman bir adım önünde olun
  Muhtemel arızaların erken belirtilerini fark edin ve ciddi operasyonel sorunlara dönüşmeden önce riskleri değerlendirin.

 • Proses sorunlarının temel nedenini bulun
  Sorunların nedenini izlemek için ABB sürücülerinin dahili sensörlerinden gelen verilere uzaktan erişin.

 • Sürücüleri uzaktan analiz edin ve optimize edin
  Erişilmesi zor tesislerde veya bir saha ziyaretinin imkansız olduğu durumlarda bile, kritik sürücü bilgilerini istediğiniz zaman istediğiniz yerden alın.

Sürücü izlemenizi ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde özelleştirin

Standart paket, sürücü durumunu ABB'nin internet portalı aracılığıyla görüntülemek veya Bulut Arayüzü aracılığıyla veri aktarımını kullanarak mevcut izleme sisteminize entegre etmek isteyip istemediğinize göre kendi izleme ihtiyaçlarınıza uyacak endüstri lideri özellikler sunar.

İsteğe bağlı servisler arasında, ABB teknik desteğiyle sağlanan dijital olarak etkinleştirilen uzaktan yardım, gelişmiş analitik ve raporlama ve bakım operasyonlarınızı daha etkili hale getirmek için bir dizi başka özellik yer alır. 

Standart paketten şu avantajları elde edin:

Temel Durum İzleme özelliği, kümülatif KPI'ların tüm bağlı sürücülerin durum genel bakışını verdiği izleme portalına temel erişim sağlar. Verileri analiz etmek ve bir sorunun temel nedenini belirlemek için sorunlu ekipmanları tespit edebilir ve tek tek sürücülerin detayına inebilirsiniz.
Alarm Yönetimi, sürücülerinizin durumunu sürekli olarak izleme ihtiyacını ortadan kaldırarak gönül rahatlığı sağlar. Bir sürücünün değerleri değiştiğinde anında otomatik uyarı alırsınız ve sahada olmanıza gerek kalmadan hızlı, bilgiye dayalı bakım kararları verebilirsiniz.
Ekipman Sağlığı, sürücülerinizin performansını, güvenilirliğini ve verimliliğini denetlemenizi sağlar. Operasyonlardaki tutarsızlıkları tespit etmek için ekipmanların veri karşılaştırmalarını içerir. Ayrıca, ABB uzmanlarının önerilerini içeren yıllık bir performans raporu alacaksınız.

Yedekleme Yönetimi özelliği, büyük bir kurulu tabanın ayarlarında her zaman güncel olmanızı sağlar. Herhangi bir sürücü parametresi değiştiğinde otomatik uyarılar alırsınız. Bu, nerede olursanız olun sorunsuz, hızlı ve bilinçli bakım kararları vermenizi sağlar.

Ekip Desteği seçeneği, sürücü sorunlarını uzaktan çözmenize ve sahada bulunan iş arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi aktif olarak desteklemenize olanak tanır. Nerede olursanız olun, sürücü sinyali verilerine ve bilgilerine erişip analiz edebilir ve ardından ekibinize değerli destek sağlayabilirsiniz.

Şu seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz:

Güç aktarma organınızın tamamının izlenmesini sağlamak adına sürücüler için Durum İzlemeden, motorlar ve genel makineler için Akıllı Sensörlerden gelen temel bilgileri birleştirin.

Duruma Dayalı Bakım, yüksek oranda hedeflenmiş bir izleme sağlar ve kritik sürücü uygulamaları için bakım aksiyonlarını planlamanıza olanak tanır. ABB, gelişmiş algoritmalar kullanarak sürücülerin parçalarının kullanım ömrünü tahmin eder ve arıza riskini azaltmak için bakım planları önerir.

Çevrimdışı Veri Toplama, ABB dijital servis çözümünü her zaman bağlı olmanıza gerek kalmadan kullanmanıza yardımcı olur. Siber güvenlik standartlarınız dahilinde çalışarak, verilerinizi yalnızca belirli zamanlarda toplu olarak buluta yükleyebilirsiniz.

Uzman Raporu hizmet seçeneğiyle sürücü uzmanlarımızın verilerinizi gözden geçirmesini ve bakım planlaması konusunda tavsiyelerde bulunmasını sağlayın.

Uzaktan Yardım özelliği, sürücülerinizle ilgili tüm sorunlar için uzman desteği sağlar. Bir arıza meydana gelir gelmez uzaktan sorun giderme başlayabildiği için zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Aynı nedenle duruş sürelerini ve dolayısıyla üretim kayıplarını azaltır. Ayrıca, yerinde bakım kaynaklarının becerilerini geliştirmek için yatırım yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

Dosyalar ve bağlantılar

Öne Çıkanlarİlgili ürünler

Select region / language

Çok izlenen bağlantılar