Bu sayfayı görmek için

Sürücüler için ABB Ability™ LEAP

Sürücülerinizin gerçek durumuna göre optimize edilmiş bakım planlaması

ABB Ability™ LEAP (Ömür Beklentisi Analiz Programı), sürücülerinizin durumunu ve beklenen kullanım ömrünü analiz eder. Sürücü sorunlarını tanımanıza, planlanmamış duruşları azaltmanıza ve arıza riskini en aza indirmenize yardımcı olur. 

ABB Ability™ LEAP, standart bir saha servis ziyaretinden farklı olarak, gerçeğe dayalı tanılama için sürücülerinizden dijital olarak toplanan bilgileri kullanır. Veriler, hedefe yönelik öneriler sağlamak ve olası sorunları çözmek için deneyimli ABB mühendisleriyle paylaşılır.

Sürücü servisi sunumu için ABB Ability™ LEAP

  • Veri toplama ve izleme - ABB, izleme sistemini kurar. Sistem daha sonra gerekli tüm verileri toplar ve seçili bir süre boyunca ABB Ability™ bulutuna gönderir.

  • Veri analizi- Bir ABB Mühendisi, verilerinizin uzman analizini yapar. Bu, makine öğrenimi, anormallik algılama ve diğer yöntemleri kullanan gelişmiş tahmine dayalı algoritmalara dayanmaktadır.

  • ABB uzman raporu - Sürücülerinizin gerçek koşullarına dayalı teşhisini içeren bir uzman raporu alırsınız. Rapor, kısa ve uzun vadeli işletme ve bakım önerileri içerir
  • Bakım faaliyetlerinizi planlayın - Sürücülerinizin durumuyla ilgili kesin ve güncel bilgiler, ekipmanlarınızın bakımı ve yönetimi konusunda doğru kararlar almanıza yardımcı olur. Bakım planınızı önceliklendirip optimize edin ve sürücüleriniz için yüksek güvenilirlik sağlayın
  • İsteğe bağlı servis faaliyetleri - Sürücüler için ABB Ability™ Durum İzleme servisi ile sürücü performansınızı izlemeye devam edinServisin öne çıkanları

ABB_picto_48x48_09_report_0428

Kritik sürücülerinizin güvenilirliğini sağlayın

Spesifik ekipmanınızın, ortamınızın ve kullanımınızın kapsamlı analizi, kritik sürücülerinizin güvenilirliğini sağlamanıza ve bakım planlamasını optimize etmenize yardımcı olur.

ABB_picto_48x48_04_arrows_multidirectional_0129

Arızaların nedenini tanımak

Açıklanamayan bir durumla karşılaştığınızda, uzmanlarımız sorunların nedenini belirlemek için sinyal verilerini analiz eder. 

ABB_picto_48x48_05_customer_benefits_0159

Önceliklerinizi doğru belirleyin

ABB Ability™ LEAP, bütçelerinizi ve kaynaklarınızı etkili bir şekilde hedeflemenizi ve önceliklendirmenizi sağlayarak bakıma en çok ihtiyaç duyan sürücüleri tanımanıza yardımcı olur.

abb_picto_48x48_06_pc_app_0225-(1)

Dijital potansiyeli serbest bırakın

ABB Ability™ LEAP, uzun vadeli taahhüt olmaksızın durum izlemeyi denemenin mükemmel bir yoludur. Sürücüler için ABB Ability™ Durum İzleme ile izleme servisine devam etme seçeneğiyle birlikte ekipmanı sözleşme süresince kuracağız.

Dosyalar ve bağlantılar  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language