Cyberex® PowerBuilt™ Endüstriyel UPS Tek fazlı 10-80kVA

PowerBuilt, üretim sürecindeki arıtma ve petrokimyasal işlemenin, işleme sürecindeki petrol ve gaz işlemlerinin, elektrik üretiminin ve günümüz sanayi komplekslerinin büyüyen mevzuat ve güvenlik gereksinimlerinin sürekli artan taleplerini desteklemek için tasarlanmış gerçek bir online çift çevrimli endüstriyel UPS’tir.

Cyberex PowerBuilt endüstriyel UPS, sistem güvenilirliği ve kritik yük koruması için daha hızlı, daha hassas hata algılama ile sonuçlanan tescilli bir genlik algılama kontrolü tasarımına sahiptir. En son haberleşme protokollerinin yanı sıra minimum etkileşim ile kendinden rehberli servis kolaylığı için tam renkli, dokunmatik ekranlı grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) ile donatılmıştır. Ayrıca, yedeklilik ve güvenilirliğin artırılmasıyla sistem performansını arttıran patentli bir dijital statik transfer şalteri tasarımı sunar. Tamamen derecelendirilmiş anahtar, herhangi bir arıza noktasını ortadan kaldırarak, kritik yüklerin giriş güçlerindeki ani artışlardan ve kesintilerden daha iyi korunmasını sağlar.

Cyberex PowerBuilt endüstriyel UPS, yenilikçi bir izole kapılı bipolar transistör (IGBT) tabanlı darbe genişlik modülasyon (PWM) inverteri tasarımına sahiptir. Bu tasarım daha yüksek kısa devre toleransı için aktif akım sınırlaması kullanır.
Yük tarafındaki bir kısa devre veya inverter tarafından beslenemeyen aşırı akım durumunda, UPS lojik işlemi aktif inverter kaynağından uzağa aktarılacak ve böylece arıza durumunun sürücüye zarar vermesini önleyecektir.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language