PCS100 MV UPS

Orta gerilim UPS’i PCS100 MV, büyük üretim tesislerinden mega veri merkezlerine kadar uzanan bir yelpaze için tasarlanmış olup yüksek güç gerektiren herhangi bir sektör için ideal çözümdür.

 

Eksiksiz güç koruması

ABB'nin PCS100 MV UPS'ini kurarak işletmeniz için eksiksiz güç korumasını deneyimleyin.  Çok megawattlı anma gücü, müşterilerin kendi uygulamalarına en uygun çözümü seçmelerini sağlar. %99'dan fazla verimlilik ve çok çeşitli enerji depolama seçenekleriyle ABB'nin PCS100 MV UPS'si, güç koruma ihtiyaçlarınız için ideal çözümdür.

Düşük sahip olma maliyeti

PCS100 MV UPS, temiz, güvenilir ve verimli güç sağlamak, hassas veya kritik yükleri olan endüstriler ve büyük veri merkezlerinde, müşteriler için maliyetleri düşürmek üzere tasarlanmıştır. Kullanılan tek çevrim topolojisi, kayıplar çok küçük olduğundan orta gerilim için doğal bir seçimdir. Yani yüzde 99,5'ten daha fazla verimlilik elde edilebilir. PCS100 MV UPS, kaynağın tamamını veya sadece seçilen hassas yükleri korumak için kurulabilir..

İyileştirme imkanları

PCS100 MV UPS 2 MVA’lik seçenekle başlar ve fabrika veya veri merkezi geliştikçe boyutları büyüyebilir. EDU modülerliğinin yanı sıra, PCS100 MV UPS ayrıca inverter modülerliğine sahiptir ve inverter yedekliliği sayesinde son derece yüksek kullanılabilirlik seviyeleri sunar. 

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Servis
Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language