PowerValue 11T G2

1 kVA - 10 kVA arası tek fazlı UPS

ABB PowerValue 11T G2, kritik tek fazlı uygulamalarınız için tek bir UPS başına 10 kW'a kadar temiz, güvenilir güç sağlayan tek fazlı giriş/çıkışa sahip, online çift çevrim kesintisiz güç kaynağıdır (UPS). Sunucu odanıza, reklam ekranınıza, turnikelere, laboratuvar ekipmanlarına, ulaşım sinyalizasyon sistemlerine, ATM veya otomatik satış makinesine güç sağlamanın yanı sıra, PowerValue 11T G2, ani artışları, yükselmeleri, çökmeleri, gürültüyü ve harmonikleri ortadan kaldırmak için giriş gücünü düzenler.

Gerilim ve frekanstan bağımsız (VFI) topolojisine sahip, kule tipi PowerValue 11T G2, yüzde 95'e varan çift çevrim verimliliği (eco-mod’da %98'e kadar) ile enerji kayıplarını en aza indirerek maliyet tasarrufu sağlar. Güç dağıtımını maksimum 30 kW'a yükseltmek veya yedeklilik sağlamak için iki veya üç ünite paralel olarak bağlanabilir.

Kurulumu veya bakımı kolay, kullanımı ucuz ve piyasadaki en kompakt online UPS boyutlarına sahip olan PowerValue 11T G2, son derece sıkı çıkış gerilim düzenlemesiyle, kararlı, regüle edilmiş, sürekli, saf sinüs dalgalı AC gücü sağlar. Tüm üniteler, çalışma süresini iki saatten fazla uzatmak için dört adede kadar harici batarya modülü (EBM) ile donatılabilir. Her EBM, ilgili UPS'e adanmıştır ve kurulum, LCD menü yoluyla kolayca gerçekleştirilir.

Doküman tarayıcı

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language