Conceptpower DPA 120 temel uygulamaları:

Küçük veri merkezleri - Orta büyüklükteki veri merkezleri - Sunucu odaları ve IT uygulamaları - Kritik işlem koruması.

Modüler UPS’in avantajlarından biri, aynı güç koruma konseptinin aynı ürünle, farklı yük segmentlerinde ve kurulum alanlarında kullanılmasına izin vermesidir. Conceptpower DPA ile her bir güç modülü kendi başına çalışan bir UPS'dir. Sistem gücü, aşırı yüke veya gelecekteki artan güç talebini tahmin etmeye ihtiyaç duymadan, yük gücüne uyacak şekilde her zaman ölçeklendirilebilir. Sistem kapasitesini arttırmak için herhangi bir aşamada daha fazla modül eklenebilir.

Güç korumasını yönetmek için standartlaştırılmış yaklaşımın kullanımı, kurulumu kolaylaştırır ve basitleştirir ve ayrıca birleşik ve standartlaştırılmış servis konseptinin sahada sunulmasına da izin verir.

Standardizasyonun günümüzün sürekli değişen ve öngörülemeyen ortamlarındaki faydaları gayet açık:  daha hızlı uygulama, esneklik ve ölçeklenebilirlik sermaye harcamalarını kontrol etmeye yardımcı olur. 
UPS tasarımları için bu, merkezi olmayan paralellik mimarisinin daha da rafine olması ve daha yüksek güç anlamına gelir; dolayısıyla bu da yüksek verimli, modüler çözümler demektir. Aynı modül, farklı büyüklüklerdeki yük segmentlerinde farklı uygulamalar için yapı taşı olarak kullanılabilir.

Yukarıda belirtilenler, artan güvenilirlik, daha iyi risk yönetimi, uygun fiyatlı ve etkili bir satış sonrası hizmet demektir ve dolayısıyla toplam sahip olma maliyetinin düşmesi anlamına gelir.

Veri merkezlerinde Conceptpower DPA 120

Günümüz veri merkezlerinin kesintisiz olarak çalışması gerekiyor. Bu hedef, ABB Conceptpower DPA 120'in neden Merkezi Olmayan Paralel Mimari (DPA) üzerine kurulu olduğudur. Yalnızca DPA gibi gerçekten yedekli bir mimari, sistem çevrimiçi (online) çalışırken modüllerin değiştirilmesini sağlar. Her yüksek güvenilirlikli ve standartlaştırılmış modül bağımsızdır ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir; böylece herhangi bir şeyi kapatmanız gerekmez. Bu da rutin bakımı güvenli ve kolay hale getirir.

Conceptpower DPA 120, küçük ve orta ölçekli veri merkezleri, sunucu odaları ve diğer IT uygulamaları için kritik işlemlerin sürekliliğini güvence altına almak için tasarlanmıştır.
Aynı zamanda endüstriyel otomasyon süreçlerini, sağlık tesislerini ve operasyonların kritik nitelikte olduğu diğer birçok dikey pazarları da korur.

Select region / language