Conceptpower DPA 60 and DPA 120 UL


Günümüzün veri merkezleri, özellikle daha küçük ancak hızla büyüyen uç veri merkezleri, sürekli çalışma süresi gerektirir. Bu yüksek güvenilirlik hedefi, ABB'nin DPA 60 ve DPA 120'nin Merkezi Olmayan Paralel Mimari (DPA) temelli olmasının nedenidir. Yalnızca DPA gibi tek bir hata noktası olmayan gerçekten yedekli bir mimari, sistem çift dönüşümde çalışırken modüllerin değiştirilmesine izin verir.

Dikey ve yatay ölçeklenebilirliky

DPA 60, tek bir kabinde dahili bataryalarla 208V'de 20 ila 60kW (bir ila üç 20kW modül) arasında güç koruması sağlar ve DPA 120, iki kabinli 208V'de (bir ila altı 20kW modül) 20 ila 120kW arasında güç koruması sağlar - güç modülleri için bir kabin ve harici piller için diğer kabin. DPA 60 ile toplam gücü 300kW'a ve DPA 120 ile 600kW'a çıkarmak için paralel olarak beş kabine kadar yatay ölçeklenebilirlik de mevcuttur. Bu ölçeklenebilirlik, orijinal konfigürasyonu gereğinden fazla belirtmeye gerek olmadığı anlamına gelir. güç modülleri, gerektiğinde gelecekte kolayca eklenebilir.

Özünde maksimum esneklik ve yedeklilik için tasarlandı

Bir veri merkezinde, güç dağıtım sistemleri, artıklık gereksinimlerini karşılamak için tarihsel olarak büyük boyutlara getirilmiştir. DPA 60 ve DPA 120 UPS sistemleri, veri merkezleri ve yedekli konfigürasyonlar (örneğin N + 1, N + 2) gerektiren diğer yüksek kullanılabilirlik uygulamaları için tasarlanmıştır. DPA UPS ailesi içindeki gelişmiş ölçeklenebilirlik sayesinde daha fazla kullanılabilirlik için yedeklilik eklemek çok kolay. Bu sistemler, müşterilere merkezi bir güç koruma çözümü sağlayarak ABB için veri merkezi güç dağıtım sistemini tamamlar ve tamamlar.
 

Gerçek paralel mimari

Bu gelişmiş UPS tasarımı, yükün kaliteli güçle beslenmesi gereken kritik uygulamalarda en yüksek düzeyde koruma sağlar. Conceptpower DPA sistemleri, merkezi olmayan paralel mimari kullanır ve modüller arasında gerçek yedeklilik ile en yüksek düzeyde güvenilirlik ve kullanılabilirlik sağlar.

Bağımsız konfigürasyon

Dahili bataryalarla 208V'de 20 ila 60kW

Paralel konfigürasyon

Paralel olarak 5 kabine kadar, 300kW'a kadar

Bağımsız konfigürasyon

Harici pillerle 208V'de 20 ila 120kW

Paralel konfigürasyon

600kW'a kadar paralel olarak 5 kabine kadar

Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language