Veri merkezleri için güç koruma çözümleri

Kesintisiz çalışma ihtiyacı

UPS'ler ve güç düzenleyiciler, IT güvenilirliğini sağlamada hayati bir rol oynamaktadır. Bir UPS arıza verip kullanılmaz duruma geldiğinde, kritik öneme sahip elektrik yükleri riske girer. UPS kullanılabilirliğini arttırmanın en sağlam yolu, doğru tasarıma sahip olmak, yüksek kaliteli bileşenler kullanmak, yedeklilik sağlamak ve MTTR'yi (ortalama onarım süresi) en aza indirerek duruş süresini ortadan kaldırmaktır.

ABB'nin Modüler UPS tasarımları, sistemin ortalama onarım süresini en aza indirir ve Merkezi Olmayan Paralel Mimari (DPA), modüllerin birbirlerine bağımlı olmadan ancak yine de tek bir sistem olarak çalışmasını sağlar. Bir UPS modülünün beklenmedik şekilde arızalanması durumunda, genel sistem bir modül eksik bir kapasiteyle normal olarak çalışmaya devam eder. Arızalı modül tamamen kesilecektir ve işletim modüllerini etkilemeyecektir.

Conceptpower DPA sisteminde modülleri çalışır durumdayken değiştirme özelliği ortalama onarım süresini önemli ölçüde azaltır ve sistem yükseltmelerini kolaylaştırır.
Modüler yaklaşım, servis kolaylığı ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda da karşılığını verir – modüllerin çalışır haldeyken değiştirilebilmesi, değişimeler sırasında kapatma veya bypass gerekmediği anlamına gelir


Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Öne Çıkanlar

Çözümlerimiz

Son haberler

İlgili bağlantılar

Loading documents
Select region / language