PCS100 AVC-40 

 

PCS100 AVC-40 Aktif Gerilim Düzenleyici, ticari ve endüstriyel uygulamalarda çökme düzeltmesi için tasarlanmıştır. 150 kVA'dan istek üzerine daha yüksek anma güçlerinde 3600 kVA'ya kadar yük kapasitelerinde mevcuttur.

 

Modern elektrik şebekelerinde bulunan en yaygın elektrik gerilimi sorunlarından sürekli korunma

En modern güç şebekeleri bile mükemmel değildir ve günümüzün otomatikleşmiş endüstrisinde en sık görülen ekipman arızalarının nedeni gerilim çökmeleridir. PCS100 AVC-40, kanıtlanmış ve güvenilir konvertör platformu üzerine inşa edilmiş olup, gerilim çökmesi ve darbesi için anında düzeltme sağlayarak üretimi maksimuma çıkarır.

Arızaya karşı korumalı çalışma, zorlu elektrik ortamlarında bile sorunsuz kullanım sağlar

PCS100 AVC-40, endüstriyel ve büyük ticari uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel tasarımı ve dayanıklı aşırı yük kapasitesi diğerlerinin yapamayacağı koşulların üstesinden gelebileceği anlamına gelir. Ayrıca, yükün şebekeden beslenmeye devam etmesini sağlayan yedekli bir dahili bypass sistemi içerir.

Düşük işletme maliyetleri sayesinde daha hızlı yatırım geri dönüşü

%98'i aşan verimlilik ile endüstri lideri olan PCS100 AVC-40, minimum ısı atımına sahiptir, bu da elektrik ve soğutma için minimum maliyet anlamına gelir. PCS100 AVC-40, düzeltme gerilimini telafi etmek için gerekli ilave enerjiyi şebekeden çektiğinden herhangi bir bataryaya ihtiyaç duymaz.  Tipik olarak akülerle ilgili sürekli bakım maliyetleri olmadığından, bir PCS100 AVC-40 sistemi için sahip olma maliyeti çok düşüktür. Sistemin az yer kaplaması nedeniyle, ilave zemin alanı tasarlama ve inşa etme ihtiyacını ortadan kaldırarak ekipman odalarına veya kapalı alanlara kolayca monte edilebilir.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language