ABB’nin modüler UPS sistemleri

ABB, çeşitli teknolojilerden yararlanan UPS sistemleri üretmektedir.


Çevrimdışı olmanıza izin verilmeyen kritik uygulamaların sayısı, gün geçtikçe artmaktadır. Bu uygulamalar sürekli yüksek kaliteli güç kaynağı gerektirir. Tam kullanılabilirliğe ve sorunsuz bir çalışmaya ihtiyaç duyan müşteriler için ABB, geleneksel tasarımdan önde gelen modüler ürün yelpazemize kadar kapsamlı bir güç koruma çözümleri portföyü sunmaktadır.

Portföy, tek fazlı ve üç fazlı UPS sistemlerinden, Endüstriyel UPS ve Orta gerilim UPS'lerinden oluşur.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Veri merkezlerinde, yarı iletken veya yiyecek-içecek endüstrilerinde güç koruması söz konusu olduğunda, UPS uygulamalarımız ile size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

UPS sistemleri portföyümüz, teknolojilerimiz

1-80kVA - Giriş 110V-276V
IT odaları ve diğer kritik süreçler için Tek Fazlı UPS sistemleri

Kurulumu, bakımı ve genişletilmesi basit ve uygun maliyetli olup güvenilir güç, düşük işletme maliyetleri, uzun ömür, kolay bakım ve kullanıcı için tam esneklik sağlar.

10kVA-5MVA - Giriş 380V-415V
Küçük ve büyük kritik uygulamalar için Üç Fazlı UPS sistemleri

Tüm UPS'lerimiz online çift çevrim topolojisi sağlar ve elektrik kesintisi, ani gerilim çökmeleri, gerilim yükselmeleri, düşük gerilim, aşırı gerilim, anahtarlama darbesi, hat gürültüsü, frekans değişimi ve harmonik bozulma gibi kritik ekipmanın tüm güç sorunlarına karşı sürekli güç koruması sağlamak için tasarlanmıştır.

150kVA-3MVA - Giriş 220V-480V
ndüstriyel UPS PCS100 UPS-I, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır

Güç kalitesi olaylarına karşı koruma sağlayan ve modern endüstriyel işlemlere sürekli güç kaynağı sunan yüksek performanslı, yüksek verimli bir UPS sistemi. Endüstriyel uygulamalar (işleme, makine, robotik, sürücü ve motorlar) için tasarlanmış olup duruşları önleyen kesintisiz bir güç kaynağı sağlar.

2MVA-6MVA - Giriş 3.3kV-6.6kV
üyük veri büyük güce eşittir, neden Orta gerilim UPS’i?

Orta gerilim UPS’i PCS100 MV, büyük üretim tesislerinden mega veri merkezlerine kadar uzanan bir yelpaze için tasarlanmış olup, yüksek güç gerektiren herhangi bir sektör için ideal çözümdür. İnverter modülerliği ile inverter yedekliliği üzerinden son derece yüksek kullanılabilirlik seviyeleri sağlar.

UPS çözümlerimiz hakkında sorularınız mı var? Aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

Select region / language