Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Wzornictwo

Harmonia pomiędzy formą i funkcjonalnością. Pierwsze, co przyciąga wzrok to dobre wzornictwo. Kształtuje tożsamość oraz styl życia: technologia, która wpływa na emocje. ABB Living Space® tworzy osobowość, która wpływa na użytkownika oraz kształtuje otoczenie. Nasze wzornictwo to obietnica nowoczesności i estetyki, która nie ogranicza funkcjonalnosci oraz nie wpływa na innowacyjność technologiczną naszych produktów.

W szczególności projektując nowe przedmioty mamy dowolność wyboru formy dostosowanej do indywidualnego smaku odbiorcy. W ten sposób tworzymy wartość oraz osobowość otoczenia. ABB Living Space® imponuje doskonale przemyślanym wzornictwem. Przez dziesiątki lat komunikujemy się z naszymi klientami, co pozwala nam wspólne tworzenie innowacyjnych projektów dla przyszłości. Produkty Living Space® wpasowują się w indywidualne koncepcje stylu życia bez względu na to, czy są to formy czyste i proste, klasyczne i eleganckie czy nawiązują do stylu retro.

Nasza oferta

Więcej korzyści

Referencje

Kanały RSS