Integracja systemu 800xA z CMMS

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

W wielu zakładach przemysłowych czodzienne działania operatorskie w nastawniach są zupełnie oddzielone od planowanych i trwających prac serwisowo-konserwacyjnych odbywających się na obiekcie. W wyniku tego braku wymiany informacji pomiędzy operatorami a serwisem powstaje szereg niedogodności:

  • Obniżona dostępność – problemy sa wykrywane zbyt późno (bardzo czesto dopiero wtedy, gdy wpływają na pracę operatorów)
  • Długi czas napraw – trudnośc w koordynowaniu aktywnościami konserwacyjno-serwisowymi zgodnie z planem produkcyjnym
  • Brak możliwości zastosowania prawdziwie predykcyjnej strategii remontowej, dzięki której monitoring stanu automatycznie tworzy raporty o awariach w czasie rzeczywistym.
System 800xA oferuje unikalny poziom integracji z CMMS (Computerized Maintenance Management System), dzięki któremu dane z pracującego w czasie rzeczywistym monitoringu stanu oraz z CMMS (jak na przykład aktualne zlecenia pracy, dostępność części zapasowych etc.) są wyświetlane w jednym interfejsie użytkownika. To pozwala zarowno użytkownikom serwisowym, jak i operatorom widzieć wszystkie informacje z CMMS powiązane z zasobem, jak również tworzyć zlecenia ze stanowiska serwisowego oraz stacji operatroskiej.

System 800xA zapewnia prekonfigurowane interfejsy do CMMS takich jak IBM MAXIMO® oraz SAP PM®.

Loading documents
Select region / language