Bu sayfayı görmek için

ABB Veri Merkezi Çözümleri

Akıllı veriler akıllı güce ihtiyaç duyar, bu size sözümüzdür. Veri odaklı işlerinizi günün 24 saati çalışır durumda tutmak için güvenli güce ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Veri merkezi çözümlerimiz ve entegre sistemlerimiz, ağır sanayi uygulamaları ve dünyanın sürekli artan veri talepleri için tasarlanmıştır. Bulut, colocation(sunucu barındırma), telekomünikasyon ve finansal hizmetler alanındaki müşterilerimiz için teknolojiler sunuyoruz. Avantaj oldukça açık: 

  • Talebinizle birlikte büyüyüp küçülebilen esnek ve güvenilir altyapı.

  • Otomasyonu kolaylaştırmak için altyapınıza derin görünürlük.

  • Enerjinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda size daha fazla seçenek sunmak için akıllı şebeke bağlantıları.

Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, ister yer tasarrufu, modülerlik ve esneklik, enerji verimliliği, sürekli çalışma ister güvenlik ve emniyet olsun, bunların üstesinden gelmek için gereken çözümlere sahibiz.

İnteraktif sunum: ABB’nin Akıllı Veri Merkezi Çözümleri

ŞİMDİ KEŞFET

Esnek, verimli ve güvenilir veri merkezi çözümleri

Müşteri referansları

Katılın!

Personel notu

Global data center leader

"Herkesin verilere, bilgisayarlara ve elektriğe nasıl daha da bağlı hale geldiğini bir düşünün. Hepimiz bir yerlerde bir veri merkezine güveniyoruz ve onun da verimli bir şekilde çalışması gerekiyor. ABB'de, bugünün ve yarının veri taleplerini karşılamanıza yardımcı olabiliriz. Endüstri mirasımızın, çok çeşitli elektrifikasyon ve otomasyon çözümlerimizin ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın işinizi büyütmenize yardımcı olacağına inanıyoruz.”

Ciaran Flanagan, Global Segment Lideri, Veri Merkezleri

 

 

 

Ek bilgi kaynakları

Select region / language