Napędy i sterowniki PLC dla przemysłu cementowego

Zwiększenie produkcji i oszczędności energii

Emisje CO2 pochodzącego z paliw stosowanych w produkcji cementu to gorący temat w dyskusjach branżowych; w tym kontekście wagi nabiera stopniowe zwiększanie efektywności energetycznej. Dzieje się tak, ponieważ obok poprawy rentowności stosowne organy zaczynają naciskać przemysł w kierunku stosowania bardziej wydajnych procesów. Dzięki zastosowaniu napędów o zmiennej prędkości (VSD) do sterowania wysokosprawnymi silnikami w procesie produkcji cementu można znacznie zmniejszyć zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi silnikami o stałej prędkości. Napędy tego rodzaju umożliwiają także dokładniejsze sterowanie procesami, których synchronizację i koordynację zapewnią nasze rozwiązania z zakresu sterowników programowalnych.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment napędów niskiego napięcia, średniego napięcia, prądu stałego, skalowalnych sterowników programowalnych, silników oraz rozwiązań HMI.

Od kruszarek do wentylatorów, od separatorów do pieców. Nasze napędy i sterowniki programowalne dają się łatwo integrować z nowymi lub istniejącymi instalacjami. Nasz globalny serwis i wsparcie to pewność jakiej potrzebuje Państwa firma 24 godziny na dobę.

Niezawodność. Oszczędności energii. Zwiększenie produkcji. Wszystko ma znaczenie w produkcji wysokiej jakości cementu. 

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Aplikacje

Loading documents
Select region / language