Menič pre strojné zariadenia ACS880-M04 

Prispôsobí sa vášmu zariadeniu a umožní jeho optimálnu prevádzku


Ak požadujete pomocníka, ktorý sa úplne prispôsobí vášmu strojnému zariadeniu, meniče ACS880-M04 presne spĺňajú zadanie. Tento špičkový menič je určený pre presné a dynamické riadenie takmer ľubovoľného typu motora. ACS880-M04 ponúka programovanie v súlade s normou IEC 61131-3. Menič je kompatibilný so zásuvným modulom bezpečnostných funkcií (FSO-12/-21) pre zvýšenú bezpečnosť aplikácie. Môže byť rýchlo a spoľahlivo prepojený s jednotkou PLC prostredníctvom protokolu PROFIsafe a zbernice PROFINET. Medzi ďalšie možnosti patria riadiace programy aplikácií pre navijáky, žeriavy a vysokorýchlostné aplikácie. Menič podporuje širokú škálu protokolov fieldbus, filtrov EMC, enkóderov a rozhraní synchrónneho prenosu. Tlmivky a brzdové odporníky sú v ponuke ako externé príslušenstvo. Menič bude vybavený všeobecnými funkciami, ktoré umožňujú synchronizované polohovacie úkony.
Frekvenčné meniče ACS880-M04 pre strojné zariadenia sú vhodné napríklad pre potravinársky priemysel alebo tvarovanie materiálov. Konkrétnymi aplikáciami sú napríklad navijáky, naťahovanie káblov, miešadlá, žeriavy a ďalšie vysoko výkonové aplikácie.


Dôležité údaje

  • 0.37 až 45 kW a 230 až 500 V
  • Stupeň krytia IP20 v štandardnej verzii; priama regulácia krútiaceho momentu (DTC) pre vysoko presné a dynamické riadenie motora bez použitia snímačov
  • Programovanie podľa normy IEC 61131-3
  • Zabudované bezpečnostné prvky s bezpečným odpojením momentu (STO) v štandardnej verzii a podpora modulu bezpečnostných funkcií (FSO-12 a FSO-21)
  • Pripravené riadiace programy pre rozličné aplikácie
  • Široká dostupnosť zbernicových adaptérov ponúka rozsiahle možnosti pripojení
  • Podpora synchrónnych reluktančných motorov

Hľadáte informácie o technickej podpore alebo nákupe?

Odkazy a materiály na stiahnutie

Loading documents
Select region / language