e-Design nedir?

ABB, sürekli değişen bir pazarda çalışan elektrik sektörü profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir araç olarak piyasaya sürülen yeni mühendislik yazılım paketi olan e-Design'ı kullanımınıza sunuyor.
e-Design, sezgisel ve basit fonksyionlarla birlikte kullanılacak bir ürün portföyüne erişme yeteneği sayesinde bir elektrik sistemini en optimum sürede tasarlamayı mümkün kılar.
Paketin çekici ve yepyeni görünümü, her zaman ABB yazılımlarını karakterize eden fonksiyonların optimizasyonu ile birleştiğinde, onu; sektördeki mevcut teknolojilere ayak uyduran, yenilikçi bir araç haline getiriyor.

ABB'nin deneyimi tek bir pakette


ABB'nin mühendislik yazılımı geliştirme konusundaki taahhüdü, kendi mühendislerinin daima titizlikle hazırlanması ve sektörde çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarına odaklanmasından kaynaklanmıştır.
Günümüzde olduğu gibi hızla değişen birortamda ,artan teknolojik olarak karmaşık ekipmanların kullanımını, kullanım kolaylığını garanti eden çözümlerle desteklemek esastır. 
Pazarın taleplerinin farkında olan ABB, deneyimini optimize ederek, tasarım sürecinin her kritik yönüne pratik bir cevap niteliğinde yeni e-Design paketini sunuyor.

Avantajları

ESNEKLİK

- Projenin tüm aşamalarında erişilebilir 4 birbirine bağlı modül
- Oluşturulmasında yer alan tüm profesyoneller tarafından yeniden kullanılabilir proje

HIZ

- Ürün ve pano yapılandırmalarını kaydetme, çoğaltma ve düzenleme imkanı
- Tek hat şemasının ve iletkenlerin, kontrol ve koruma ekipmanlarının otomatik boyutlandırılmasının hesaplanması

BASİTLİK

- Ön tanımlı makroları kullanarak, tek hat şemasının çizimi
- Panonun ve ürünlerin rehberli yapılandırılması

Select region / language