Systemy napędowe młynów

Kompleksowa oferta - zapewniająca optymalne wyniki mielenia

Mielenie jest ważnym, a nawet kluczowym etapem pozyskiwania rudy. Statystycznie patrząc, to właśnie ten proces pochłania najwięcej energii w całej działalności kopalni. Dla zapewnienia rentowności wydobycia konieczne jest zaprojektowanie efektywnej instalacji mielącej, szczególnie obecnie, gdy globalne zasoby surowców mineralnych maleją i trzeba sięgać po uboższe złoża.

Mocniejsze, większe młyny, z większą ilością kul, i trudne warunki zewnętrzne wymagają pomocy partnera mogącego zaproponować odpowiednie rozwiązania. W celu pokonania tych wyzwań ABB proponuje sprawdzone systemy napędowe, które już od wielu lat podnoszą efektywność i rozszerzają możliwości wszystkich typów młynów do minerałów.

W naszej bogatej ofercie znajdują się rozwiązania przeznaczone do wszystkich operacji związanych z mieleniem. We współpracy z najlepszymi w branży dostawcami zespołów mechanicznych tworzymy wytrzymałe, niezawodne układy elektryczne, dopasowane do wymagań konkretnego zakładu. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami od maszyn rozdrabniających, którzy wskażą rozwiązania dające optymalne wyniki, podnoszące przerób materiału i zapewniające utrzymanie maksymalnej sprawności sprzętu przez cały okres jego istnienia.

 

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Najważniejsze informacje [EN]

Referencje [EN]

Pliki do pobrania i multimedia[EN]

Select region / language

Pożyteczne informacje