Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Silniki synchroniczne w osłonie gazowej z nadciśnieniem zasilane bezpośrednio z sieci, 8-40 biegunów

Poziom zabezpieczenia urządzenia Gb oraz Gc dla stref 1 oraz 2

Procesy przemysłowe wymagają niejednokrotnie użycia silników o wysokiej mocy, niskiej prędkości obrotowej oraz wysokiej niezawodności. Silniki ABB odpowiadają na to zapotrzebowanie swoją kompaktową budową, niewielką masą oraz łatwością adaptacji. Każdy silnik tego typu projektujemy na bazie naszej szerokiej wiedzy aplikacyjnej w ścisłej współpracy z klientem tak, aby dostarczony produkt spełnił jego precyzyjne wymagania. Co więcej, konstrukcja naszych silników zapewnia wysoką sprawność oraz wieloletni okres pracy silnika przy niskim koszcie eksploatacji. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że 90% części silnika może zostać poddanych recyklingowi.

Silniki synchroniczne zasilane bezpośrednio z sieci produkcji ABB charakteryzuje elastyczność konstrukcji pozwalająca na dopasowanie silnika do nieomal każdej aplikacji, instalacji i wymagań. Ta sprawdzona koncepcja produktowa cechuje się przy tym nadzwyczajnymi parametrami jak również niezawodnością i znajduje swoje miejsce w wielu zastosowaniach.

ABB posiada w ofercie silniki synchroniczne o konstrukcji Ex px oraz Ex pz. Kadłub silnika wykonany jest w konstrukcji ciśnieniowej z przewietrzaniem. Układ przewietrzający uwzględniony jest w konstrukcji silnika. ABB posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie silników Ex tego typu, co przekłada się na niezawodność oraz bezpieczeństwo dostarczanych produktów.

Loading documents