Generátory pre parné a plynové turbíny

ABB je popredným svetovým dodávateľom veľkých 4-pólových synchrónnych generátorov pre parné a plynové turbíny. Osvedčený produktový rad AMS pokrýva výkony od 5 do 85 MVA. ABB doteraz vo svete dodala veľké 4-pólové generátory s celkovým výkonom viac ako 50 000 MVA.

Naše synchrónne generátory pre parné a plynové turbíny sú ušité na mieru svojim modulárnym dizajnom, čím spĺňajú špecifické požiadavky zákazníkov na vysoký výkona a primeranú cenu. Generátory sú skonštruované v súlade s najprísnejšími spracovateľskými postupmi, aby ich prevádzka prebiehala spoľahlivo v rozličných prostrediach, vrátane tých rizikovejších, napríklad v korozívnom prostredí námorných plošín, či už v studených alebo tropických klimatických podmienkach.

ABB ponúka kompletné riešenie, kde spolu s hardvérom prichádza aj monitoring, krytie a riadenie generátora spolu s inštaláciou skrine prevodovky. Riadiaci panel generátora, ktorý v sebe ukrýva moderný automatický regulátor napätia UNITROL 1020, sa dá jednoducho prispôsobiť tak, aby vyhovoval individuálnym požiadavkám každého zákazníka a siete.

Zaujímavé témy

Pre nižšie rozpätie výkonu 1 - 7.8 MVA ponúka ABB kompaktné AMG generátory s napäťovými hladinami 3.3 - 13.8 kV. Tento produktový rad má rovnako nízke náklady a zároveň vysokú spoľahlivosť ako naše osvedčené vysokovýkonové generátory. Séria AMG kompaktných generátorov v sebe zahŕňa niekoľko vlastností, ktoré spĺňajú špecifické potreby rôznych aplikácií.

Servisná sieť ABB a výrobný segment ponúkajú skúsenú technickú podporu a kompletné popredajné servisné služby, vrátane modernizácie, čo našim zákazníkom zabezpečuje spoľahlivosť a adekvátny výkon ich prevádzok.

Súvisiaca ponuka

Užitočné odkazy

Loading documents
Select region / language

Obľúbené odkazy