ABB prezentē jaunās paaudzes kobotus, kas atvērs inovatīvas automatizācijas iespējas jauniem sektoriem un lietotājiem.

ABB prezentē jaunās paaudzes kobotus, kas atvērs inovatīvas automatizācijas iespējas jauniem sektoriem un lietotājiem.

Šonedēļ ABB prezentēja jaunu kolaboratīvo robotu paaudzi GoFa™ un SWIFTI™. 80% uzņēmumu ir paziņojuši, ka nākamās desmitgades laikā plāno palielināt robotu, tostarp kolaboratīvo jeb kobotu, izmantošanu. Turklāt pandēmija tiek minēta kā iemesls investīciju paātrināšanai automatizācijā.

ABB paplašina savu kolaboratīvo robotu (kobotu) klāstu ar jaunajām GoFa™ un SWIFTI™ kobotu  tipiem, papildinot YuMi un Single Arm YuMi. Jaunie roboti paver plašākas iespējas, piedāvājot lielāku celtspēju un ātrumu. Tie ir paredzēti, lai apmierinātu augošo pieprasījumu pēc automatizācijas tādās strauji augošās nozarēs un segmentos kā elektronika, veselības aprūpe, patēriņa preces, loģistika un pārtikas un dzērienu rūpniecība.

GoFa™ un SWIFTI™ pamatā ir intuitīvs dizains, kas ļauj vienkāršot programmēšanu, samazinot nepieciešamību pēc programmēšanas speciālistiem klientu tehniskā personāla vidū. Tas paver plašākas iespējas nozarēs, kurās ir zems automatizācijas līmenis. Klienti varēs uzsākt darbu ar saviem kobotiem dažu minūšu laikā pēc uzstādīšanas, bez programmēšanas zināšanām.

“Mūsu jaunais kobotu portfelis ir visdaudzveidīgākais tirgū, piedāvājot iespēju uzlabot darba kvalitāti un palīdzēt mūsu klientiem sasniegt jaunus darbības rādītājus un izaugsmi " sacīja Sami Atiya, ABB grupas Robotikas un Diskrētās Automatizācijas vadītājs. "Jaunos kobotus ir viegli izmantot un konfigurēt, un mūsu globālais atbalsta dienests palīdzēs nodrošināt, ka jebkura lieluma uzņēmumi jebkurā darbības sektorā var iegādāties savu pirmo robotu vai paplašināt esošo robotu instalēto bāzi."

Sami Atiya, ABB grupas Robotikas un Diskrētās Automatizācijas vadītājs (Photo: Oliver Baer)
Sami Atiya, ABB grupas Robotikas un Diskrētās Automatizācijas vadītājs (Photo: Oliver Baer)
center

ABB kobotu portfelis tiek paplašināts, lai palīdzētu esošajiem un jaunajiem robotu lietotājiem paātrināt automatizācijas risinājumu ieviešanu, tādējādi risinot šī brīža četras galvenās tendences – individuālie pasūtījumi, darbaspēka trūkumus, digitalizācija un ražošanas nenoteiktība. Koboti pārveido uzņēmējdarbību un ļauj ieviest automatizāciju jaunās ekonomikas nozarēs.

ABB Robotikas un Diskrētās Automatizācija nodaļa ir pionieris robotikā, mašīnu automatizācijā un digitālajos pakalpojumos, piedāvājot inovatīvus risinājumus dažādām nozarēm, sākot no autobūves līdz elektronikai un beidzot ar loģistiku. Piedāvājam industriālos robotus, kolaboratīvos robotus, robotizācijas risinājumus - paletizācija, iepakošana, metināšanas u.c., robotu servisu, automātikas produktus(B&R). Kā viens no vadošajiem robotikas un mašīnu automatizācijas piegādātājiem pasaulē, ABB ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi robotu būvē ir piegādājis vairāk nekā 500 000 robotu risinājumus. www.abb.com/robotics

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) ir vadošais pasaules tehnoloģiju uzņēmums, kas veicina sabiedrības un rūpniecības pārveidošanu, lai sasniegtu produktīvāku un ilgtspējīgāku nākotni. Apvienojot programmatūru ar elektrifikācijas, robotikas, automatizācijas un piedziņu portfeli, ABB pārspēj tehnoloģiju robežas, lai tās veiktspēju pārceltu uz nākamo līmeni. ABB panākumus ar vairāk nekā 130 gadu izcilības vēsturi atbalsta 105 000 talantīgu darbinieku vairāk nekā 100 valstīs. www.abb.com

ABB savu darbību Latvijā uzsāka 1992. gadā, un tā pamatdarbība ir organizēta četrās biznesa nodaļās: Elektrifikācija, Robotizācija un Diskrētā Automatizācija, Elektriskā Piedziņa un Procesu Automatizācija. ABB uzņēmumiem Latvijā piegādā produktus un izstrādā risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas palīdz efektīvi izmantot enerģiju un palielināt produktivitāti. www.abb.lv

Vairāk informācijas:

GoFa

SWIFTI

Fotogrāfijas:

ABB koboti

ABB kobots GoFa.

ABB kobots SWIFTI

Video:

ABB koboti

Saite

Sazināties ar mums

Lejuplādes

Dalīties ar šo informāciju

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp