ABB udostępnia cyfrowe usługi serwisowe za darmo swoim klientom

ABB udostępnia cyfrowe usługi serwisowe za darmo swoim klientom

W tym trudnym momencie, w którym się znajdujemy, chcemy zapewnić, że jako biznes Automatyki i Robotyki Dyskretnej ABB, dokładamy wszelkich starań, aby wspierać naszych klientów i partnerów w zachowaniu ciągłości produkcji oraz kontynuacji biznesu, kiedy tak wiele osób pracuje z domu.


Od 27 marca do końca roku, kluczowe usługi oprogramowania udostępniliśmy bezpłatnie. Nasze cyfrowe rozwiązania umożliwiają zdalne zarządzanie liniami produkcyjnymi i utrzymanie optymalnego działania systemów robotów. Mogą zostać również wykorzystane w fazie przygotowań do projektów, wdrażanych w momencie, gdy wszyscy wrócą do pracy.

Oprogramowanie, które udostępniamy za darmo:

ABB Ability™ Connected Services - Monitorowanie stanu i diagnostyka

Platforma ABB Connected Services monitoruje stan i wydajność pojedynczych robotów lub całych flot, pomagając klientom w zdalnym monitorowaniu i uruchamianiu systemów robotów przy zachowaniu optymalnej wydajności. ABB Ability ™ Connected Services zapewnia praktyczną wiedzę, która pozwala ekspertom na rozwiązywanie problemów, które mogą prowadzić do kosztownych i nieplanowanych przestojów przed ich wystąpieniem.

Zarejstruj się tutaj, by podłączyć swoje roboty!

RobotStudio®

RobotStudio to narzędzie do symulacji i programowania offline firmy ABB, oferujące pełną cyfrową replikę (cyfrowy bliźniak) zasobów fizycznych lub systemów, dzięki czemu można zdalnie zobaczyć, co dzieje się na linii produkcyjnej. Nasze narzędzie do programowania offline RobotStudio umożliwia użytkownikom tworzenie, symulowanie i testowanie kompletnej instalacji robota w wirtualnym środowisku 3D bez konieczności odwiedzania lub zakłócania rzeczywistej linii produkcyjnej. Wszystkie funkcje RobotStudio, w tym wszystkie nakładki Powerpacks i konwertery CAD, cyfrowe bliźniaki i spotkania w wirtualnej rzeczywistości są teraz dostępne za darmo.

Pobierz RobotStudio
Zobacz darmowe tutoriale

Wirtualne wsparcie techniczne

Jeśli potrzebna jest pomoc techniczna, możemy zaoferować bezpłatną wirtualną pomoc za pośrednictwem wideo (Skype, Zoom, Teams). Aby uzyskać dostęp do tego wsparcia, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem ABB.

Linki

Skontaktuj się z nami

Do pobrania

Poleć artykuł

Facebook LinkedIn Twitter WhatsApp