Onarım servisleri

Operasyonlarınızı eski haline getirmek için ABB'nin onarım servislerine güvenin


ABB'nin onarım servisleri hızlı ve etkili olup operasyonlarınızı hızlı bir şekilde eski haline getirmenize yardımcı olabilir. Global olarak piyasanın en geniş servis ağlarından biri ve yerinde veya yetkili atölyelerde onarıma hazır servis mühendisleriyle, ihtiyaçlarınıza uygun farklı onarım seçenekleri sunabiliriz. Onarım servislerimizle üretim ve proses duruş sürelerini güvenli bir şekilde en aza indirebilirsiniz.

Avantajlar

 • ABB ve diğer satıcıların ürünlerini onarmak için tam eğitimli personel
 • Orijinal teknik belgeler
 • Orijinal ABB yedek parçaları
 • Hem garanti hem de garanti dışı onarımlar
 • Geniş yerel servis merkezleri ağı
 • Başarısızlığı önlemek ve zincirleme etkileri en aza indirmek için doğrudan hizmet eylemleri

Çözümler


Motorlar, jeneratörler ve sürücüler için atölyede onarım servisleri

ABB atölyeleri, karmaşık onarımlar, yeniden yapılandırmalar ve revizyonlar için özel olarak donatılmıştır. Atölyelerimiz, üretim birimlerimizdeki tasarım uzmanları ve küresel servis ağımız tarafından desteklenen profesyonel servis mühendislerinden oluşmaktadır. Dünya çapındaki servis atölyesi ağımız, onarımlarda yüksek kalite standartlarını korur. Ayrıca, tehlikeli alanlardaki ekipmanları kullanmak veya enerji açısından en verimli çözümü bulmak için müşterilerimizi değişim seçenekleriyle desteklemek üzere sertifikalandırılmış atölyelerimiz de mevcuttur.

Motorlar, jeneratörler ve sürücüler için yerinde onarım servisleri

ABB'nin yerinde onarım servisi, ihtiyaç duyduğunuz yerde size en güncel uzmanlığı sağlar. Servis talebiniz, sorunun temel nedenini analiz eden, gereken düzeltici eylemleri belirleyen ve onarım çalışmalarını gerçekleştiren ABB sertifikalı servis mühendisleri tarafından hızla yerine getirilir ve gerçekleştirilir. Yerinde onarımlar sayesinde arızalı ekipmanı atölyeye yollamak zorunda kalmazsınız ve bu da nakliye risklerini ortadan kaldırıp zamandan tasarruf sağlar.


Dosyalar ve bağlantılarLoading documents


İlgili ürünler

 • Bize ulaşın

  Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

  Bize ulaşın
Select region / language

Çok izlenen bağlantılar