Bu sayfayı görmek için

Çoğu durumda, ekipman çalışmayı durdurursa tüm süreç durdurulur. Arıza süresi, üretim kaybı, atık ve hasar açısından önemli maliyetlere neden olabilir, bu nedenle ekipmanın kullanılabilirliği en önemli önceliktir. ABB olarak tüm ABB sürücüleri, motorları ve jeneratörleri için orijinal yedek parçalar, yedek parça paketleri ve bakım kitleri tedarik ediyoruz. Orijinal ekipman üreticisi olduğumuz için, sizi garanti kapsamında destekleyen doğru parçayı tedarik etmemiz konusunda bize güvenebilirsiniz. Yedek parçalar, işinizin verimliliği üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilecek küçük bir yatırımı temsil eder.

Avantajlar

  • Gerekli tüm parçalar tek bir kaynaktan temin edilebilir
  • Dünya çapında hızlı yedek parça teslimatı
  • Orijinal yedek parçalara erişim
  • Ekipman durumuna ve kritikliğine göre parçaların belirlenmesinde uzman desteği
  • Maksimum çalışma süresi ve kesintisiz çalışma. Arızalanan ekipmanın hızlı bir şekilde kurtarılması

Çözümler


Yedek Parça servisi

Bir arızanın üretimi durdurma tehdidi oluşturduğu durumlarda, personelimiz ve iş ortaklarımız yedek parça talebinize anında yanıt vermeye hazırdır. Küresel lojistik ağımız mümkün olan en hızlı teslimatı garanti eder. Orijinal yedek parçaların kullanılması, varlığınızın planlandığı gibi çalışmasını sağlayarak tesisinizin veya prosesinizin sorunsuz çalışmasına yol açar. Bazı yedek parçaların teslim süresi, belirli ürünlere göre değişiklik gösterebilir.

Yedek Parça paketleri

ABB yedek parçaları, tek tek parça veya paketler halinde mevcuttur. Paketler, üreticinin deneyimine göre tasarlanır. Örneğin, devreye alma ve ilk operasyon yılları için tasarlanmış paketlerimiz mevcuttur. Arıza süresinin en aza indirilmesi gereken kritik uygulamalar için özel paketlerimiz mevcuttur.

Önleyici Bakım kitleri

ABB bakım kitleri, bakım sürelerini kısaltmaya yardımcı olur. Kitler, belirli bakım prosedürleri sırasında değiştirilen bileşenleri içerir. Orijinal yedek parçaları içerirler ve tipik olarak gerekli parçaları satın almanın en ekonomik yolu olma özelliği taşırlar.

Motorlar ve jeneratörler için özel yedek parçalar

Rotorlar, statorlar ve diğer yedek parçalar genellikle özel olarak üretilir. Bu, bu tür parçalar standart yedek parçalardan önemli ölçüde daha uzun teslimat süresine sahip olduğu anlamına gelir. Beklenmedik arıza sürelerinin minimumda tutulması gerektiğinde, özel yedek parçalar operasyonel kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarmak için temel oluşturur.

Sürücüler için Yerinde Servis Merkezi

Yerinde Servis Merkezi, bir konteyner içinde inşa edilmiş bir depolama ve servis tesisidir. Sürücü işlemlerinin yüksek kullanılabilirlik gerektirdiği uzak konumlar için kapsamlı bir çözümdür. Yedek ekipman yerinde kontrollü bir ortamda saklanır, böylece bir sürücü arızalanırsa ünite neredeyse anında değiştirilebilir.Nasıl sipariş edilir?

Doğru yedek parçaları veya sarf malzemelerini elde etmek için ABB veya üçüncü taraf bir kanal şirketi ile iletişime geçin. Küresel ağımız, ihtiyaç duyduğunuz her yerde yedek parçaların verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. ABB'nin yedek parça stoğunuzu sizin tesisinizde veya kendi tesislerinde yönetmesine izin verin. Bu son derece uygun maliyetli servis, gerekli parçanın her zaman mevcut olacağı anlamına gelir.

Dosyalar ve bağlantılarLoading documents

İlgili ürünler

Select region / language