Bu sayfayı görmek için

Önleyici bakım

İşletme maliyetlerini düşürmek için ekipman güvenilirliğini artırın

Plansız duruşlar her zaman olabilecek en kötü anda meydana gelir. Önleyici bakım programımız planlanmamış duruş riskini en aza indirir.

Düzenli önleyici bakım, arızaların önlenmesine yapılan bir yatırımdır – program, üretiminizdeki kesintileri ortadan kaldırabilir ve işletme maliyetlerini düşürmenize ve uzun vadeli rekabet gücünüzü güvence altına almanıza yardımcı olabilir.

Ürüne özel ayrıntılı programlara göre ekipmanın kullanım ömrü boyunca aralıklarla gerçekleştirilen adım adım bir yaklaşım prosedürü izler.

Muayeneler ve parça değişimleri eğitimli ve deneyimli mühendisler tarafından detaylı bakım programlarına uygun olarak gerçekleştirilir. Kapsamlı bir servis mühendisleri ağı, üretiminizi durdurmanızı planladığınız her an size destek olabilir.

Önleyici bakım hizmeti, ABB ve sertifikalı kanal ortaklarından alınabilir.

Bakım kitleri

ABB bakım kitleri, bakım sürelerini kısaltmaya yardımcı olur. Kitler, belirli bakım prosedürleri sırasında değiştirilen parçaları içerir. Orijinal yedek parçaları içerirler ve tipik olarak gerekli parçaları satın almanın en ekonomik yolu olma özelliği taşırlar.

Önleyici bakımın faydaları

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?


  • Üretim ve fabrika programlarına göre planlanmış bakım
  • Planlanmamış duruş sürelerini en aza indirin
  • Üretim kaybını azaltın veya ortadan kaldırın
  • Ekipmanınızın kullanım ömrü performansını optimize edin
  • Toplam sahip olma maliyetini azaltın


Dosyalar ve bağlantılar

Loading documents

İlgili ürünler

Select region / language