Global site

ABB web sitesi çerezler kullanır. Burada kalarak çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

Yedek Parça ve Sarf Malzemeleri

ABB'den, orijinal, yüksek kalitede yedek parça ve sarf malzemeleri. İhtiyaç duyduğunuz parça, sözleşilen zamanda kapınızda.

Siparişin özelliklerine göre, yedek parçalar doğrudan müşteriye de gönderilebilir, teknik personelimiz tarafından da getirilebilir.

Tüm parçalarımız kontrol edildiğinden, her türlü güvenilirlik standardını karşılayacaklarından ve garanti kapsamında olduklarından emin olabilirsiniz. Ürünlerimizin "ürün ömrü" tipine göre, size sunacağımız destek 20 yılı bile aşabilir. Üstelik bu sadece yedek parça için değil, onarım ve bakımla ilgili hizmetler için de geçerli!

Yedek parçalar veya değiştirilen birimlere, kendi ülkeniz dahil global düzeyde ya da tesis dahilinde ulaşmak mümkün. Karar sizin. Lütfen bizimle iletişime geçin.
ABB Yedek Parça ve Sarf Malzemeleri ile, ihtiyaç duyduğunuz parça, sözleşilen zamanda ve tam randımanlı olarak sürecinize dahil edilir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, parçaları kullanıma hazır halde mekânınızda tutabilir ya da depolarımızdan firmanıza teslim ettirebilirsiniz.
Endüstri ve tesisler için
Ürün ve sistemleriniz için

Çok izlenen bağlantılar

ABB Web Yayınları