Global site

ABB web sitesi çerezler kullanır. Burada kalarak çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi edin

Cyberex® Uzak Güç Panosu (RPP)
Güç dağıtım sistemi

Kritik güç anahtarlama ve dağıtımında yenilikçi bir lider olan Cyberex, müşterilerine sektördeki en gelişmiş RPP ürün grubunu sunar. Cyberex RPP'ler, teknoloji lideri devre koruma bileşenleri ve çok çeşitli gelişmiş devre yönetimi seçenekleri kullanmaktadır. Veri merkezi ihtiyaçlarınız için kurulum alanı ve erişim parametrelerine uyacak şekilde çoklu standart kabin tasarımları mevcuttur.

Cyberex RPP Serisi, veri merkezi dağıtım kapasitenizi genişletme esnekliği sağlar.
Mevcut PDU'nuzdan beslenen RPP, 4 taneye kadar 42 devreli çıkış panosu ve 4 kaynak kesicisi sunar.

Düşük profilli kasa, panolara ve dağıtıma bölümlendirilmiş geniş erişim sağlar.
İsteğe bağlı dahili IR bağlantı noktaları, herhangi bir gerilimsiz ön parçayı çıkarmadan olası sistem sorunlarını belirleme olanağı sağlar. İsteğe bağlı izleme ve iletişim özelliklerini barındıracak fazladan alan vardır.

Cyberex markası, kritik görev sistemlerinin tasarlanması ve geliştirilmesinde bir endüstri lideri olup dünyanın dört bir yanındaki müşterileri için kesintisiz çalışma süresi ve iş sürekliliği sağlar.
Her müşterinin kendine özgü elektrik gereksinimleri olduğunu biliyoruz ve en zorlu sorunlarını çözebilecek çözümler geliştirmek adına onlarla beraber çalışıyoruz. Aklınızda benzersiz bir projeniz varsa, tasarım konseptlerinizi gerçeğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçin.

 

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Loading documents

Sunulan diğer güç koruma çözümleri