Power Value 11LI Up ve Pro

PowerValue 11LI Up ve PowerValue 11LI Pro, düşük güçte işlemler için en yüksek kalitede koruma ve otomatik gerilim düzeltmesi sunar.

ABB'nin üst düzey UPS mühendisliğindeki tasarım, teknoloji ve kalite deneyimi, bağlı ekipmanın her zaman temiz, düzenli ve güvenilir bir gerilim görmesini sağlayarak tam koruma ve rahatlık sunan bu UPS'lerin tasarımında uygulanmıştır.

Her iki UPS de birçok ortak özelliğe sahiptir: Şebeke kesildiğinde güç sağlamak için 2 ila 6 ms içinde devreye girmenin yanı sıra, aşırı gerilimler, hat gürültüsü veya harmonikler gibi giriş gücü bozukluklarını da filtrelerler. Giriş güç faktörü artmaya başlarsa, gelişmiş koruma yazılımı bunu otomatik olarak düzeltecektir. Tak ve kullan özelliği ve sezgisel bir LCD arayüzü, kullanımı kolaylaştırır. Değişimi kolay ve iyileştirilmiş çalışma süresine sahip bataryaları, uzun çalışma ömrü boyunca size istikrarlı ve düşük bakım performansı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kapsamlı bir batarya yönetim paketi ve fan soğutma özelliği, bataryaların aşırı yüklenmemesini ve aşırı şarj edilmemesini, çok derin deşarj edilmemesini veya aşırı ısınmamasını sağlar.

Entegre soğuk çalıştırma özelliği, UPS'lerin gerektiğinde kendiliğinden başlamasını sağlar.
Hem PowerValue 11LI Up hem de PowerValue 11LI Pro, 600 ila 2.000 VA aralığını kapsayan modellere sahiptir.

Düşük güç gereksinimi olan kullanıcılar için tasarlanan, şebeke etkileşimli (line-interactive) PowerValue 11LI Up, mütevazı IT uygulamaları için ideal UPS'dir.
Diğer taraftan, PowerValue 11LI Pro, ofislerdeki sunucu odaları, ağ kabinleri, iş istasyonu kümeleri, yerel ağlar, satış noktası, ağa bağlı veri depolama dizileri ve benzer büyüklükteki durumlar gibi giriş seviyesi ağ uygulamaları için mükemmel bir adaydır.

 

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Ürünler ve dokümanlar

Sunulan diğer güç koruma çözümleri

Select region / language