Raylı sistemler için alçak gerilim güç koruması

İşimizin merkezinde, yüksek kaliteli ve güvenilir üç fazlı ve tek fazlı trafosuz kesintisiz güç kaynaklarından oluşan teknik açıdan gelişmiş bir ürün portföyü bulunmaktadır.

Tüm UPS'lerimiz online çift çevrim topolojisi sağlar ve elektrik kesintisi, ani gerilim düşüşleri, gerilim yükselmeleri, düşük gerilim, aşırı gerilim, anahtarlama geçişi, hat gürültüsü, frekans değişimi ve harmonik bozulma gibi kritik ekipmanın tüm güç sorunlarına karşı sürekli güç koruması sağlamak için tasarlanmıştır.

ABB'nin güç koruma portföyü, kritik demiryolu uygulamaları için benzersiz bir UPS ürünleri yelpazesi sunar. Aşağıda listelenen sektöre özel gereksinimler, demiryolu sektörü için standart çözümlerimizin bir parçasıdır:
Üç fazlı UPS
Uzun otonomilere sahip büyük batarya banklarını yönetmek için güçlü batarya şarj cihazı (modül başına 24 A [12 kW])
İnverterde yüksek kısa devre özelliği
45°C'ye kadar çalışma sıcaklığı (50°C'ye kadar değer kaybı ile)
Yüksek giriş koruması
Modülerlik N + 1
UPS gücü 30 / 40 / 50 kVA
Farklı elektrifikasyon sistemleri
Giriş: Nötrsüz 3 tel, çıkış: Nötrsüz 3 tel
Giriş doğrultucusu: belirlenen bir frekansta (50 Hz veya 16.7 Hz) katenerden 1 ph, 3 ph bypass girişi ile birlikte.
 1 Fazlı UPS
Tek fazlı sistem
Modülerlik N + 1
Orta boy batarya uygun batarya şarj cihazı
İnverterde yüksek kısa devre özelliği

UPS sistemleri, tren sinyalizasyon işlemlerini, hemzemin geçitleri ve demiryolu bağlantılarındaki anahtarları besleyen gücü koruyarak ve şalterleri besleyen ve tren kontrol sistemleri ve sensörlerine güç besleyerek demiryolu ağlarını daha güvenli hale getirir. Bu uygulama gereksinimlerini karşılamak için standart UPS ürünleri veya çift frekanslı UPS sistemleri gibi özel tasarlanmış çözümler kullanılabilir.

UPS güç koruması, yüksek güvenilirlik ve maksimum iz boşluğu kullanımını sağlamak için demiryolu ağı trafik kontrolünü geliştirerek kesintisiz ve güvenilir demiryolu trafiği yönetimini garanti ediyor. UPS sistemleri ayrıca, tren istasyonlarında, raylarda ve trenlerde çevre ortamın çalışma koşullarını sürekli izleyen acil durum ve emniyet sistemlerini de korur.

Yangından korunma, telsiz iletişimi, güvenlik kamerası ile izleme ve acil durum aydınlatması sağlayan sistemler, kesintisiz güç kaynağı gerektiren, güvenlikle ilgili kritik alçak gerilim yüklerinden sadece birkaçıdır.
ABB'nin standart ürünleri, bu tür uygulamalar için özel olarak üretilmiş olup en yüksek kullanılabilirliği ve güvenilirliği sağlarken düşük kurulum, bakım ve servis maliyeti sunarlar.

ABB'nin güç koruma sistemleri ayrıca bilgi panoları, bilet sistemleri, asansör sistemleri, aydınlatma ve demiryolu personeli için yardımcı hizmetler gibi yolcu hizmetlerini de destekler.

İlgili bağlantılar

İlgili ürünler

Select region / language