ABB’nin demiryolu altyapısı için UPS çözümleri

Demiryollarına güç veriyoruz

ABB, demiryolu sektörüne yönelik farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla, standart çözümleri uyarlamak için demiryolu müşterileriyle birlikte çalışan kapsamlı bir çözüm sağlayıcısıdır.

Hem tren üreticileri hem de demiryolu operatörleri için dünya çapında lider bir teknolojik inovasyon tedarikçisi olan ABB’nin kapsamlı ürün, sistem ve hizmet yelpazesi, hem demiryolu taşıtları hem de demiryolu altyapısı için sürekli geliştirilmektedir.

“Elektrik rayının can damarı, güvenilir ve kaliteli elektrik gücü kaynağıdır; çünkü güç kaynağındaki veya kalitesindeki küçük bozukluklar bile büyük şebeke kesintileri yaratabilir. ABB'nin güç koruma çözümleri kritik öneme sahiptir, çünkü korudukları elektrik yalnızca trenlere değil, diğer pek çok temel demiryolu uygulamasına da güç veriyor.

ABB'nin dünya standartlarındaki kapsamlı AC ve DC güç koruma ve kontrol ürünleri yelpazesi, maksimum kullanılabilirlik ve yatırım getirisi sağlarken kullanım ömrü maliyetlerini düşürüyor.
ABB, büyük uluslararası mühendislik projelerinde geniş deneyime sahip bir güç üretim uzmanı ve güvenlik, risk yönetimi, iş sürekliliği ve operasyonel mükemmelliğin proje başarısının temel bileşenleri olduğunu tam olarak anlayan bir kuruluştur.

ABB'nin entegre raylı sistem çözümleri için tam desteği, UPS, DC sistemleri ve bataryalar; jeneratör setleri, dağıtım, yangın algılama, kontrol ve izleme; ve küresel hizmet çözümlerinden anahtar teslim proje teslimine kadar eşsiz bir demiryolu uzmanlığını içeriyor.


Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Öne Çıkanlar

Çözümlerimiz

PowerValue 11RT

İlgili bağlantılar

Loading documents
Select region / language