Mülkiyet güvenliği

Her şey kontrol altında, istediğiniz yerde

Binaları daha akıllı hale getirmek, oda sıcaklıklarını uzaktan kontrol etmekten veya aydınlatmayı otomatik olarak kontrol etmekten çok daha fazlasıdır. Tamamen entegre bir sistem sadece size kolaylık sağlamakla kalmaz, binalarınızı daha güvenli, daha verimli ve enerji tasarruflu hale getirir ve maddi tasarruf sağlar. Dahası, ABB Ability™ yazılımı size akıllı binalarınıza istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden tam bir genel bakış sunar.

Acil durum aydınlatması

Bize katılın ve güvenlikte bir adım önde olun. Acil durum aydınlatması planlıyorsanız, kuruyorsanız, yönetiyorsanız veya yeniliyorsanız, ürünlerimiz, sistemlerimiz ve hizmetlerimiz her zaman akıllı, son teknoloji, kullanıcı dostu çözümler sunar. Ofis binalarından, otellere, okullardan, hastanelere, stadyumlardan, fabrikalara ve tren istasyonlarına kadar, acil durum aydınlatması size ziyaretçilerinize ve çalışanlarınıza 7-24 koruma sağlar.

» ÇÖZÜMÜMÜZ

Aşırı gerilim koruması

Yıldırım çarpması veya elektrik kesintileri, TV, video ve hi-fi sistemlerinde ağır hasara neden olabilir. ABB, elektronik cihazlarınızı aşırı gerilimlere karşı etkili bir şekilde korur. Hasar vakalarının çoğu, elektrik şebekelerinde ve bina otomasyonunda telefon, TV ve radyo kablolarında veya veriyolu hatlarında öngörülemeyen gerilim dalgalanmalarına dayanmaktadır. Bu nedenle aşırı gerilimlere ve dalgalanmalara karşı güvenilir koruma, tüm olası erişimleri içermelidir. Ürünlerimiz, yalnızca maddi hasara ve veri kaybına karşı değil, aynı zamanda olası yangın ve yaralanmalara karşı da korur. QuickSafe teknolojisine sahip ABB aşırı gerilim koruma cihazları, sıcaklıktaki artışları çok hızlı algılar ve sıcaklığın tehlikeli olduğu düşünülen değerlere ulaşması durumunda elektronik sistemlerinizi korur. Entegre bir yedekleme sistemi sayesinde, aşırı gerilim koruma cihazı hizmet ömrü sonunda bile kapsamlı güvenlik sağlar.

» PRO-M TASARIMI ÇÖZÜMÜ

» UL VE IEC PAZARLARI İÇİN ÇÖZÜM

Topraklama ve yıldırımdan korunma

ABB'nin topraklama ve yıldırımdan korunma çözümleri, IEC/EN, NFC, UL ve NFPA standartlarını kapsayan sanayi, ticaret ve kamu hizmetleri için üretilmiştir. Fransa, İngiltere ve ABD'deki Araştırma ve Tasarım Merkezleriyle, ürün ve hizmetlerimizin, kişileri, malları ve elektronik sistemleri yıldırım ve toprak arıza akımlarının tehlikelerinden korunmasıyla müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılamasını sağlıyoruz. Yönergelere uyumlu ürünler, güvenilir ve kaliteli üretilmiş parçalar, akıllı tasarım sayesinde düşük kurulum maliyetleri, servis desteği ve teknik danışmanlık ile artan güvenlik sayesinde topraklama ve yıldırımdan korunma çözümlerimizden en iyi şekilde faydalanırsınız.

» TOPRAKLAMA & YILDIRIMDAN KORUNMA

» TOPRAKLAMA KORUMASI

Akım, hat ve ark hatalarına karşı koruma

Erken yaşlarda, elektrikli cihazların özenle kullanılması gerektiğini öğreniriz, örneğin elektrik ve suyu karıştırmamak gibi. Elektrikli cihazların yanlış kullanılması ve hatalı taşınması, hasarlara ve yaralanmalara neden olabilir; bu nedenle binanızı ve kişileri güvende tutmak için göz önünde bulundurmanız gereken daha pek çok şey vardır. Kısa devreler ve aşırı yüklemeler elektrik devresini etkileyerek elektrik tesisatının zarar görmesine neden olabilir.
Otomatik sigortalar (MCB) ile, tesislerinizi bu tehditlere karşı koruyarak operasyonlarınızda güvenilirliği ve güvenliği garanti edebilirsiniz.
Kaçak akım cihazları (RCD), kişilerin hayati tehlike oluşturan elektrikle dolaylı temasa karşı korunmalarını sağlar. Her yıl elektrik tesisatındaki hatalar nedeniyle birçok yangın başlamaktadır ve bunlar genellikle tehlikeli ark arızaları nedeniyle meydana gelmektedir. Bu ark arızalarının erken tespit edilmesi ve etkilenen devre ark arıza tespit cihazlarının (AFDD) bağlantısının kesilmesi, her türden binadaki insanlar ve değerli varlıklar için güvenilir ve eksiksiz koruma sağlar.

 
» ÇÖZÜMÜMÜZ

 

Fazlasını keşfedin

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language