Enerji Dağıtımı

Enerji nereden gelirse gelsin doğru yere gider

Elektrik, birdenbire kesilene kadar kıymetini bilmediğimiz bir üründür. İster bir cihazı takarken ister bir düğmeye basarken, ihtiyacınız olduğu anda size gerekli elektriği sağlamak ABB olarak bizim görevimizdir. Kaynağından yüksek gerilimli elektriği alıp kullanılacağı işletme veya eve anında aktarıyoruz.

Şebeke bağlantısı

Binanıza 7/24 güç sağlamak adına çok önemli olup güvenilir ve enerji tasarruflu bir elektrik kaynağıdır. Çözümlerimiz, işletmenizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için tüm alanlardaki tüm dağıtım seviyelerini kapsar – tesisatınız için IoT bağlantısı olanakları sunarak kamu şebekesine sorunsuz bir şekilde bağlanmanıza imkan tanır.


» ANA BESLEME

» ANA DAĞITIM

» DİJİTAL AKILLI SERVİSLER

Grid Edge Teknolojileri

Kendi kendini besleyebilen enerji için yeni bir yola giriyorsunuz ve bu yol, tesisinizin dayanıklılığını arttırmak için Battery Energy Storage Solutions tarafından desteklenen yenilenebilir enerji üretimi gibi kanıtlanmış yeni konseptler gerektiriyor. Eşzamanlı olarak EA şarjı, enerji talebini artırıyor ve her an kullanıma hazır olması gerekiyor.

 
» Kompakt enerji depolama modülleri

» Solar çözümler

 

Orta gerilim enerji dağıtımı

Çözümlerimiz, tesislerinizdeki verimliliği artırmak için emniyet, güvenilirlik ve ölçeklenebilirliğin temel ilkeleri üzerine kurulmuştur: endüstri uygulamalarından gemilere, binalardan veri merkezlerine ve alışveriş merkezlerine kadar geleneksel ve yenilenebilir enerjilerin üretilmesi. Her koşulda yüksek başarı için, kullanımı güvenli ürünler ve kolay değiştirilebilir bileşenler daima garanti edilir.
 
» ÇÖZÜMÜMÜZ

Alçak gerilim enerji dağıtımı

Esnek çözümlerimiz, müşterilerimizin elektrik tesisatlarını en yüksek kullanılabilirlik ve güvenlik seviyesinde tutar. Yeni nesil akıllı çözümler, operasyonlarınızdaki gerçek zamanlı verilere erişmenizi sağlayarak sizi dijitalleştirme için hazırlar ve akıllı cihazlarda, IoT ve bulut teknolojisinde yeni olanaklar sunar.


» DİJİTAL AKILLI SERVİSLER

» HER DURUMDA YÜKSEK PERFORMANS

» TALİ DAĞITIM

» PANO ÇÖZÜMÜ

Tel ve kablo yönetimi

Performans için tasarlandı. ABB'nin geniş tel ve kablo yönetimi çözümleri yelpazesi, endüstriyel uygulamalar, yapılar, iletişim, kamu hizmetleri ve OEM uzmanları için kabloları kurma, koruma, yalıtma ve bağlama görevini kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Güç, güvenilirlik ve performans gerektiğinde, bilgili uzmanlar kablo yönetimi çözümleri için orijinal ve en iyi kaynağa yönelirler.


» ÇÖZÜMÜMÜZ

Fazlasını keşfedin

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın

Select region / language