Akıllı Bina - Akıllı Bina Teknolojileri

Bu sayfayı görmek için

Geleceğin binalarını bugüne taşımak için

Bugünün ABB Ability™ teknolojisi ile şekillenen yarının binasını hayal edin. Her şeyin mümkün olduğu işyerleri oluşturmak için birlikte çalışıyoruz. Akıllı ve otomatik aydınlatma, iklimlendirme, ısıtma ve hareket algılama özelliği sayesinde, daha fazla enerji verimliliği sağlıyor ve güvenliği her zamankinden daha kolay hale getiriyoruz. Dijital çözümlerle, her şey uzaktan bile kontrol edilebiliyor ve böylece nerede olursanız olun, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda size tam kontrol sağlıyor.

Farklı bina tipleri için daha akıllı çözümler

Her binanın kendine özgü gereksinimleri vardır, bu nedenle yenilikçi portföyümüz, bireysel ihtiyaçlara kolayca uyum sağlayan bina çözümleri tasarlama ve uygulama esnekliği sağlar. Dahası, gelecekteki değişiklikler ve genişletmeler için, özellikle bina farklı bir amaç için kullanılacaksa, yatırımınız güvence altına alınır.

Neden ABB?

ABB'nin daha akıllı bina çözümleri ile, ABB'nin hem elektrik hem de mekanik bina sistemlerinde bina otomasyonu konusundaki uzmanlığı ve bilgi birikiminden yararlanabilirsiniz. ABB, tek tek bileşenlerden sistemler ve çeşitli iletişim protokollerine kadar çok çeşitli gereksinimleri destekleyebilir.

Servisler & Araçlar

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language