Akıllı Ev Çözümleri

Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı

Bugünün akıllı evlerinde konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliğinde en iyisini hayal edin. ABB AbilityTM, bunu herhangi bir konut binasına hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde getirebilir. Panjur, aydınlatma, ısıtma, iklimlendirme veya kapı iletişimi gibi kontrol edilebilen tüm fonksiyonlar, hayatı daha basit ve akıllı hale getirmek için tasarlanmıştır. Evin kalbi, uzaktan tek bir tuşa dokunarak ya da koltuğunuzun rahatlığında kontrol edilebilir.

 

Daha Akıllı Evler hikayeleriDaha Akıllı Ev 3D deneyiminiz

Bugünün akıllı evlerinde konfor, güvenlik, tasarım ve enerji verimliliğinde en iyisini hayal edin. Panjur, aydınlatma, ısıtma, iklimlendirme veya kapı iletişimi gibi kontrol edilebilen tüm fonksiyonlar, hayatı daha basit ve akıllı hale getirmek için tasarlanmıştır.

3D Akıllı Evimize göz atarak ürün portföyümüzü keşfedin ve sanal gerçeklik ortamının keyfini çıkarın.

» Daha fazlasıSmarter Home çözümleri - sizin için üretildi

Smarter Home çözümleri, günlük yaşamınızı olumlu yönde etkileyebilir ve hayatınızı daha güvenli ve kolay hale getirebilir. Bu nedenle evinize ve gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan çözümler sunuyoruz.

»  Daha fazlasıNeden ABB?

Daha azıyla daha fazlasını yapabileceğimiz bir yarına inanıyoruz. Dünyayı sürdürülebilir bir şekilde güçlendirebiliriz. Teknolojimizle, gelecek artık elimizde. Herkes için daha akıllı, daha güvenli ve daha güvenilir ürünler üretiyoruz.

Servisler & Araçlar

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language