Akıllı ev güvenlik sistemleri

ABB, güvenli ve emniyetli bir ev için Akıllı Ev teknolojisi

Eviniz sizin kaleniz ve aynı zamanda yapabileceğiniz en büyük yatırımdır. Bu yüzden onu güvende tutmak en önemli önceliğinizdir. Akıllı Ev güvenlik çözümlerimiz sayesinde artık evinizin IQ'sunu yükseltebilir ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

 

abb-smarter-home-security-door-communication-292x195px_new

İnterkom Sistemi

Akıllı bir interkom sistemi, akıllı br evin en önemli parçasıdır. İstediğiniz gibi girip çıkmanıza izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda siz uzaktayken evinizin önünde kimin olduğunu da izleyecektir. ABB-Welcome interkom sistemi ile, nerede olursanız olun, ön kapınızı her zaman doğrudan akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Ürün yelpazemiz, bir dokunuşla kapılarınızı açmanıza olanak tanırken kamera modülleri sayesinde sadece doğru kişilerin girmesini sağlamak da mümkündür.

»  ÇÖZÜMÜMÜZabb-smarter-home-security-weather-monitoring-292x195px_new

Hava durumu izleme

Her zaman güvenebileceğiniz bir şey varsa, oda hava durumunun ne kadar güvenilmez olduğudur. Hava durumu istasyonumuz sayesinde hava durumunu dert etmeniz gerekmez. Dışarısını iç mekandan izleyebilirsiniz; gerisini hava istasyonumuz halledecektir. Bir fırtına başladığında panjurlar kaldırılabilir veya dışarıdaki sıcaklığa göre ayarlanabilir. Isıtma, hava koşullarına göre ayarlanabilir ve tabii ki tüm veriler akıllı cihazınızdan izlenebilir.

» ÇÖZÜMÜMÜZabb-smarter-home-security-presence-simulation-292x195px_new

Varlık simülasyonu

Yokluğunuzda evinizin iyi korunmasını sağlamak ister misiniz? Akıllı ev çözümlerimizle varlığınızı simüle edin ve evinizden gönül rahatlığıyla çıkın. Evinizin canlı görünmesini sağlayan senaryoları kolayca oluşturabilirsiniz. Sabahları panjurlar açılırken, akşamları ışıklar yanar ve televizyon açılır/kapanır – olasılıklar neredeyse sınırsızdır.

»  ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-security-movement-detection-292x195px_new

Hareket algılama

Hareket dedektörleri, çoğu akıllı ev ve ev güvenlik sisteminin ortak bir parçasıdır. Akıllı hareket dedektörlerimizin kurulması, evinize kendi gözlerini ve kulaklarını vermek gibidir. Geniş ürün yelpazemiz, hem iç hem de dış mekanlarda size güvenli olduğunuzu hissetirecektir.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-security-panic-switch-292x195px_new

Acil durum senaryosu

Alışılmadık bir gürültü nedeniyle gecenin ortasında uyandığınızı düşünün. Acil durum anahtarımız kuruluysa korkmanıza gerek yok. Acil durum anahtarımıza parmağınızın ucuyla dokunarak bahçenizi baş döndürücü bir parlaklıktaki bir ışıkla doldurabilirsiniz. Davetsiz misafirleri kaçırmak için kolay bir yol.

» ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-security-overvoltage-protection-292x195px_new

Aşırı gerilim koruması

Akıllı sistem, sadece cihazların bağlantısı anlamına gelmez. Televizyon, buzdolabı veya bilgisayar gibi ev cihazlarınızın korunmasını da sağlayabiliyorsanız daha akıllıdır. Ürünlerimiz sadece maddi hasarlara ve veri kaybına karşı değil, aynı zamanda olası yangın ve yaralanmalara karşı da koruma sağlar.

»  ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-security-window-monitoring-292x195px_new

Pencere izleme

Ön kapınızı hali hazırda hırsızlara karşı koruyorsunuz. Peki ya pencereleriniz? Pencereler davetsiz misafirlerin sıklıkla kullandığı diğer bir giriş noktasıdır. Pencereleri daha güvenli kılmak büyük önem taşır. Pencere sensörleri, pencere kolunun mevcut konumunu izler ve bir değişiklik olup olmadığını doğrudan size bildirir.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

Smarter Home_Security_ABB_intrusion_detection

İzinsiz giriş algılama

Evinizi güvence altına almak mülkiyetinizi korumaktan daha fazlasıdır. Hem evde hem de uzaktayken güvende hissetmeniz gerekir. Siz ve sevdikleriniz, davetsiz misafirler veya yangın ve sel gibi tehlikeli olaylar konusunda endişelenmeye gerek duymadan günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Hırsız alarm sistemimiz ABB-secure@home, evinizi ve ailenizi günün ve gecenin herhangi bir saatinde güvende ve emniyette tutar.

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

Neden ABB?

Güvenlik, ABB’de önceliğimizdir. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz, evlerde, ofislerde, fabrikalarda ve kamu kuruluşlarında insanları ve ekipmanları korur. Çocuklardan çalışanlara kadar herkesi koruyoruz.

Fazlasını keşfedin

Servisler & Araçlar

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language