Hayatı istediğiniz gibi yaşamak için

Geniş çözüm yelpazemiz, hayatınızı kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için size doğru ürün seçkisini sunuyor.


İster yeni bir yere taşının, ister yeni bir ev inşa edin veya evinizi yenileyin. Evinizi evinizi daha konforlu, daha değerli ve daha akıllı hale getirmenize yardımcı olacak farklı sistemler sunuyoruz.

Tasarım

Işık anahtarları ve prizler

Eviniz için tasarım

Geniş tasarım, renk, bitiş ve işlev yelpazesini keşfedin ve yenilikçi teknolojiye sahip en iyi çözümleri bulun. Modern ışık anahtarlarının yaşam alanınızın size özgü tasarımını vurgulamasına izin verin.

 » ÇÖZÜMÜMÜZ

 

Sistemlerimiz

ABB-free@home®

Ev otomasyonunu her zamankinden daha kolay bir hale getiriyor

ABB-free@home® özellikle daha akıllı konutların gereksinimlerine göre uyarlanmış olup hem yeni binalar hem de yenileme projeleri için idealdir. Panjur, ışık, ısıtma, iklimlendirme veya kapı iletişiminin kontrolü kolaydır ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir. Fonskyionlar hem ayrı ayrı olarak hem de diğerleri ile birlikte uygulanabilir. Bu, gelecekte akıllıca kontrol etmek istediğiniz fonksiyonların türünü ve sayısını belirleyebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, istenen işlevleri ileriki bir zamanda ekleme seçeneğine de sahipsiniz.

 »AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

 

ABB i-bus® KNX

Evinizin konuştuğu dil. Sizin diliniz

ABB i-bus® KNX özellikle yüksek performanslı, geleceğe yönelik ve genişletilebilir bir sistemin monte edilebileceği yeni yapıda kullanılacak bir çözüm olarak uygundur. Global bir standart olarak ABB i-bus® KNX özellikle esnektir: Sistem sürekli büyüyen bir modül çeşitliliği sunar ve bu nedenle sınırsız olarak genişletilebilir. Tüm fonksiyonlar, ileriki bir zamanda uyarlanabilir.

 » AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

 

ABB-Welcome

Güvenli bir ev için akıllı bekçiniz

ABB-Welcome interkom sistemimiz ayrı bir çözüm olarak mevcut olsa da, ABB-free@home® veya ABB i-bus® KNX ile de esnek bir şekilde birleştirilebilir. Çeşitli iç ve dış mekan çözümleri, evinizin kapısında daha fazla güvenlik ve konfor sağlar.

 » AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

 

Fazlasını keşfedin

Servisler & Araçlar

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language