Konforlu hayat

Hayattaki önemli şeyler için daha fazla zaman

Günlük konfor. Akıllı Ev çözümlerimizle güne mükemmel bir şekilde başlayın. Akıllı teknoloji ışığı hafifçe dimler ve aynı zamanda panjurlar, ilk güneş ışınlarının yatak odasına girmesini sağlamak için çıtalarını biraz aralar. Banyoya giderken dedektörler duşa giden yolu aydınlatır ve oda termostatları banyonun hoş bir şekilde sıcak kalmasını sağlar. Maksimum konfor ve rahatlık için tüm Akıllı Ev çözümlerimizi keşfedin.

abb-smarter-home-comfort-comfort-scences-292x195px_new

Konfor senaryoları

İster televizyon izlediğiniz ister misafir ağırladığınız keyifli bir akşam. Sadece bir düğmeye basarak kişiselleştirilmiş akıllı eviniz, size en uygun konforu ve keyfi size sunabilir. Akıllı Ev sistemlerimiz, kişisel isteklerinize göre bireysel yaşam alanları tasarlamanızı sağlar.

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-comfort-light-control-hue-292x195px_new

Philips Hue LED lambalar

Kusursuz ışık. Philips Hue LED lambaları ev otomasyon sistemimize entegre etmek, her oda için farklı aydınlatma tercihi ayarlamanızı sağlar. Ek bir avantaj olarak, çevreyi ve cüzdanınızı da korurlar.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-comfort-light-control-292x195px_new

Aydınlatma kontrolü

Aydınlatmayı o anki keyfinize veya günün saatine göre otomatik olarak ayarlayın. Kanepede kitap okumak, yemek yapmak ya da yemek masasında keyifli bir buluşma – evinizde sayısız farklı senaryo var ve Akıllı Ev aydınlatma kontrolümüzle, istediğiniz zaman farklı ışık senaryoları yaratabilirsiniz.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-comfort-heating-ventilation-292x195px_new

Isıtma & iklimlendirme

Oturma odası çok soğuk olduğunda otomatik olarak tanıyan bir ısıtıcı – Akıllı Ev cihazlarımız ile bu gerçeğe dönüşüyor. Evinizi kolayca ısıtmanızı veya soğutmanızı sağlar. Ayrıca alışkanlıklarınızı öğrenebilir ve evinizi size göre ayarlayabilir. Her şey akıllı telefonunuz veya Akıllı Ev panellerimizle kontrol edilebilir.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

 

abb-smarter-home-comfort-door-comunication-292x195px_new

İnterkom sistemi

İnterkom sistemimizi kullanıyorsanız, bunu zaten cevaplamadan önce biliyorsunuz demektir. ABB-Welcome interkom sistemi ile, nerede olursanız olun, ön kapınızı her zaman doğrudan akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-comfort-blinds-292x195px_new

Panjur kontrolü

Kitap okurken veya film izlerken, iyi bir atmosfer veya doğru aydınlatma koşulları için parlak ışık. Panjur yönetim çözümlerimizi Akıllı Evinize entegre ederseniz, onu otomatik olarak düzenlenebilir getirirsiniz; böylece evinizdeki rahatlama ve eğlenceye daha kolay odaklanırsınız.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

 

abb-smarter-home-comfort-multimedia-292x195px_new

Multimedia

Müzik sizi mutlu eder. Sabahları en sevdiğiniz şarkı ile uyanın, banyodaki rahatlatıcı sesler dinleyin veya bir akşam yemeği buluşmasında hoş bir ortam müziği çalın. Akıllı Ev çözümlerimiz, bilgi ve eğlence merkezinin işlevlerini sunar ve bileşenlerin Sonos gibi diğer önde gelen şirketler ile entegrasyonuna izin verir. Sonos kablosuz ev ses sisteminin ABB ev otomasyon sistemine bağlanması, çok odalı sesi yeni bir kolaylık seviyesine getiriyor. Ve elbette her şey uzaktan bir tuşa dokunarak ya da koltuğunuzun rahatlığında kontrol edilebilir.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-comfort-voice-control-292x195px_new

Ses kontrolü

Evinizle konuşun; mesela lambaları, panjurları ve termostatları kontrol edin veya en sevdiğiniz müziği çalın. Sadece "Alexa, tavan ışığını aç" demenizle emrinizi yerine getirecektir.

» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

Neden ABB?

Akıllı ve bağlantılı çözümlerimiz, müşterilerimizin daha azıyla daha fazlasını yapmalarını sağlar. Evin kalbini ABB ürünleriyle kontrol etmek her zamankinden daha kolay ve artık sadece bir düğmeye dokunarak uzaktan veya koltuğunuzdan kalkmadan yapabilirsiniz.

Fazlasını keşfedin

Servisler & Araçlar

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language