Enerji Yönetimi

Enerji verimliliğinizi artırmak için Akıllı Ev cihazları

Akıllı Ev ürünleri hayatınızı sadece daha güvenli, daha rahat ve daha eğlenceli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda enerji ve para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Enerjiyi nasıl ve ne zaman kullandığını optimize eden bir Akıllı Ev oluşturarak ev cihazlarınızı, akıllı telefonunuzla herhangi bir yerden kontrol etmenizi sağlayan bir sisteme bağlayabilirsiniz. Bunun bütçeniz ve çevre üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

abb-smarter-home-energy-blind-control-292x195px_new

Panjur kontrolü

Panjur yönetim çözümlerimizi Akıllı Evinize entegre edin; böylece daha da fazla enerji verimliliği için aydınlatma, ısıtma ve iklimlendirme sistemleriniz ile etkili bir şekilde etkileşime girebilirler.

»
TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

»
AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZabb-smarter-home-energy-everything-off-292x195px_new

Her şeyi kapat fonksiyonu

Evden çıkmak istiyorsunuz ve evdeki tüm ışıkların kapalı olup olmadığından emin değil misiniz? Akıllı “her şeyi kapat" fonksiyonumuzu kullanarak, düğmeye parmak ucunuzla dokunarak tüm lambaları kolayca kapatabilirsiniz.

»
 AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZabb-smarter-home-energy-heating-air-condition-292x195px_new

Isıtma & iklimlendirme

Akıllı bir ısıtma ve soğutma sistemi ile her gün evinizin her odasında optimum sıcaklığın tadını çıkarabilirsiniz. Olumlu bir yan etkisi de çevreyi ve cüzdanınızı korumasıdır.

» TEMEL ÇÖZÜMÜMÜZ

» 
AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

abb-smarter-home-energy-solar-292x195px_new

Solar

Fotovoltaik sisteminiz için akıllı depolama çözümümüzü akıllı ev otomasyonu sistemimiz ABB-free@home ile birleştirmek, enerji kullanımınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

» GÜNEŞ ENERJİSİ DEPOLAMA

» SOLAR İNVERTERLER

abb-smarter-home-energy-ev-charging-292x195px_new

Elektrikli araç şarjı

Arabanızı bağlayıp güne devam edebilmenin keyfine varacaksınız. Akıllı evinizi bir güneş paneli aracılığıyla kendi enerjinizi üretebileceğiniz bir sistem haline getirebilir ve toplanan enerjiyi depolayarak aracınızı %100 çevre dostu bir şekilde şarj edebilirsiniz.


» AKILLI ÇÖZÜMÜMÜZ

 Neden ABB?

Çevre üzerinde olumlu etkisi olan öncü teknolojiyi üreterek yarınlarımıza değer veriyoruz.

Fazlasını keşfedin

Servisler & Araçlar

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language