Enerji Yönetimi

En iyi çözüm, tüm faktörleri göz önünde bulundurmaktır

Binanızın enerjisini yönetmedeki ilk adım, elektirği tam olarak ne kadar kullandığınızı ve nerede kullandığınızı anlamaktır. Eldeki bu bilgiler sayesinde, daha verimli olmanıza ve nihayetinde tasarruf etmenize yardımcı olacak iyileştirme alanlarını vurgulayabilirsiniz. ABB ölçüm cihazları, binanızın otomasyon sistemine bağlanır ve uzun vadeli verimlilik sağlamak adına bu bilgileri akıllıca toplar, saklar ve analiz eder.
Enerji ve varlık yöntemi

ABB'nin portföyü, küçük ve orta ölçekli işletmelere uyacak şekilde ölçeklenebilir ve bu da elektrik tesisatçılarının, bina sahiplerinin, tesis ve enerji yöneticilerinin hem yerinde hem de uzaktan veri toplamasını ve görselleştirmesini mümkün kılar. Bu, optimum enerji tüketimi ve tahsisi, kesintisiz operasyon ve basitleştirilmiş bakım anlamına gelir. Bağlanabilirlik ve veri kullanılabilirliğinin faydaları %30'a varan tasarruflar sağlayabilir.

» ÇÖZÜMÜMÜZ
ABB AbilityTM Electrical Distribution Control System


ABB Ability™ Electrical Distribution Control System herhangi bir bina ve endüstriyel tesisteki güç akışını izleyebilen ve analiz edebilen bulut tabanlı enerji yönetimi ve varlık denetimi çözümüdür. İşletme yönetimini basitleştirmenin yanı sıra enerji ve bakım faturalarınızı düşürmenize yardımcı olarak işletme maliyetlerinde %30’a varan azalma sağlar.

» ÇÖZÜMÜMÜZEnerji ölçümü

Elektrik kaynağının yönetimi bir önceliktir. Kullanım ölçülmeden, verimliliği arttırmak zordur. Elektrik tesisatını ölçmek, çaba ve paradan tasarruf sağlayabilir. Alt ölçüm için enerji sayaçlarının eklenmesi ve şube denetimi için bir devre izleme sistemi, gelen enerjiden son şubeye kadar enerji kullanımının izlenmesini sağlar.

» ÇÖZÜMÜMÜZ
Enerji depolama


TRIO-TM, herhangi bir ticari bina uygulaması için akıllı bir çözümdür. Uzman güneş enerjisi kurulum görevlileri, zaman ve maliyetten tasarruf etmeyi amaçlayan tüm bu gelişmiş özelliklerden memnun kalacaklardır: Temassız ve kablosuz devreye alma, Entegre web kullanıcı arayüzü, dahili Ethernet özellikli iki çoklu iletişim arayüzü, uzaktan izleme ve firmware güncelleme.

» ÇÖZÜMÜMÜZElastik kritik altyapı

Veri merkezleri, proses endüstrileri veya hastaneler gibi kritik uygulamalar için kullanım durumuyla karşı karşıyaysanız, kesintisiz bir güç kaynağı (UPS) ve pano teknolojilerinin tek ve kompakt bir sisteme entegre edilmesi iyi bir seçim olacaktır. MNS-Up ve ABB AbilityTM Mission Critical Power Control System’in entegrasyonu, kritik güç uygulamalarının güvenilirliğini sağlamak için bağlı bir çözümdür.

 » ÇÖZÜMÜMÜZ
Fazlasını keşfedin

Loading documents
  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language