Kompresörler ve üfleyiciler için sürücüler

Basınca dayanabiliriz

Kompresörler, bir üretim hattındaki pnömatik aletlere güç sağlamaktan soğutma ve dondurmaya kadar bir çok yerde önemli bir rol oynar. Sürücülerimizi kullanmak sadece bakım ihtiyaçlarınızı azaltmanıza değil, aynı zamanda enerji tasarrufu yapmanıza da yardımcı olabilir. Direkt tork kontrollü (DTC) değişken frekanslı sürücülerimiz, tahliye basıncı farklılıklarına hızlı bir şekilde tepki verir, başlatma sırasındaki yüksek tork taleplerinden sürekli kullanıma kadar basıncı sabit tutmak için gereken tork kontrolüne sahiptir.   


Sürücülerimiz, kısmi yüklerde tüketim sırasında enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Sürücüler, kompresör motorunun hızını mevcut talebe karşılık gelecek şekilde değiştirecektir. Ayrıca taleplere hızlı tepki verirler, böylece telafi etmek için daha yüksek tahliye basınçlarını yedek tutmak zorunda kalmazsınız. Ve ABB küresel servis ve destek ağı, kompresörleriniz nerede çalışırsa çalışsın, bunu garanti eder.  

Yumuşak başlangıç. Yüksek Tork Kontrolü. Enerji tasarrufu. Kompresörleri daha verimli çalıştırmanın yollarını ararken her şey önemlidir.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Sayfayı paylaş

Öne Çıkanlar

Çözümlerimiz

Loading documents
Select region / language