Danışmanlar

Projelerinizin değerini %15 arttırın

ABB, günümüzün zorluklarını giderebilmeniz ve bir sonraki evrimin ön safında olabilmeniz için çözümler sunmaktadır. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, danışmanların, şartname hazırlayıcılarının ve enerji yöneticilerinin akıllı cihazları müşterileri için en son teknolojilerle birleştirerek işletmelerini yenilemelerine olanak tanır.

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, elektrik sistemlerinin performansını optimize etmek ve sürekli iyileştirme sağlamak için danışmanlara yenilikçi bir çözüm sağlamaktadır. Tesisleri gözlemleyin ve stratejilerinizi uygulayın.


İşinizi basitleştirin
Kullanıcılar, birçok bileşeni içeren bir enerji ve varlık yönetim sisteminin yüksek maliyetli ve karmaşık kurulumlu olduğunu unutabilir. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, basitleştirilmiş bir alışveriş listesi, esnek ve mühendislik gerektirmeyen kolay bir uygulama sunar. Standartlarla uyumlu olarak enerji verimliliği sertifika ve ödeneklerini almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tasarım aşamasında zaman ve paradan tasarruf edin
ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, ABB cihazlarıyla birlikte çalıştığından, donanım ve mimaride tasarruf hemen gerçekleşir. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System’in eşsiz ölçeklenebilirliği ve esnekliği, karmaşık denetim ve yönetim sistemleriyle entegrasyonu destekler. ABB ability™ EDCS’nin güç dağıtımını yönetmesiyle, BMS gibi üst düzey sistemlerin başlangıç maliyetini ve kurulum süresini yüzde 15 oranında azaltmak mümkündür.

Güvenlik, performans ve verimliliği artırın
Daima güncel ve yenilikçi hizmetler, projenin yaşam döngüsü maliyetlerini yüzde 30 oranında azaltmaya yardımcı olur.
Yük profili oluşturma, enerji yönetimi ve güç kalitesi analizi sağlanan bazı özelliklerdendir. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System verimlilik hedeflerine ve sürekli iyileştirme stratejilerine ulaşarak daha kısa geri ödeme süreleri sağlar.

İşletmenizi yükseltin
Tasarımını yaptığınız sistemleri gerçek performansıyla güncel tutabilseydiniz ne olurdu? Yerinde yapılacak uzman değerlendirmeleri olmadan verimlilik analizinizi ve denetimlerinizi gerçekleştirirseniz ne olurdu? Gerçek zamanlı verilere ve geçmiş eğilimlere tekli ve çoklu saha düzeyinde erişin. Kanıt elde edip performansı karşılaştırın ve gelecekteki projelerinizi iyileştirmek için etkili kriterler belirleyin. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, daha etkin çalışmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri her zaman, her yerde paylaşabilen entegre bir çözümdür.

Diğer kullanıcılar için faydalarını görün:

Select region / language