Son kullanıcılar

Operasyonel masraflarda %30'a kadar tasarruf edin

Bir tesisin genel maliyetleri genellikle yüzde 20 sermaye masrafı ve yüzde 80 işletme masrafından oluşur. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, tesis sahipleri ve personeli gibi son kullanıcılara, varlıklarını çoklu saha düzeyinde kontrol etmelerine izin vererek geri ödeme sürelerini kısaltır.

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, bakım masraflarını ve enerji faturalarını düşürürken sürekli çalışmanın garantilenmesi için önemli destek sağlar. Karmaşık tasarım ve devreye alma sistemlerine yatırım yapmayı unutun.

Sürdürülebilir başarılarınızı ve enerji verimliliği sonuçlarınızı tanıtın ve bunları hissedarlarınızla paylaşın. Varlıklarınızı keşfedin. Yeni bir farkındalık ile hareket edin.


Tesisinizin değerini arttırın

Tesisinizin kiralama veya satış değerini arttırın ve derecelendirmesini yükseltin. Elektrik sisteminden otomatik olarak toplanan veriden yararlanarak, pahalı denetimler veya yerinde yapılan incelemelere gerek duymaksızın, enerji verimliliği ve performans sertifikaları elde edin.

Daha akıllı, daha yeşil

En yoğun kullanım dönemlerinde enerji tüketiminin azaltılması ve size uygun bir zamanda talebin arttırılması önemli tasarruflar sağlayabilir. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, tasarrufları gerçek ve kolay kılar. Sistemdeki güç akışlarını her yerde ve her an kontrol altına alın ve birkaç tıklama ile daha akıllı bir enerji kullanımı elde edin.

Verimsizlikleri giderin

ABB Ability™ EDCS, elektrik sistemi hakkında sağladığı eksiksiz bilgiler sayesinde yükleri izlemenizi, maliyetleri dağıtmanızı ve iyileştirme alanını belirlemenizi sağlar. Elektrik faturalarında yüzde 10’ kadar tasarruf sağlamak için verimsizlikleri giderin.

Az ve öz

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System size ve ortaklarınıza güçlü araçlar sunar, bilgi alışverişini basitleştirir ve daha düşük kesinti riski ile bakım maliyetlerinde %30’luk bir azalma sayesinde günlük olarak daha yüksek bir verim sağlar.

Diğer kullanıcıların faydalarını görün:

Select region / language