Tesis yöneticileri

Her zaman her yerde 1 dakikada harekete geçin

ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, etkili ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile bir bakışta tesisin tüm bilgilerini sağlar. Sonuç olarak, platform, tesis yöneticilerine, enerji yöneticilerine ve personele verimliliğin arttırılması, bakımın geliştirilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi için yardımcı olacak hedeflenen operasyonları mümkün kılar.

Yüksek oranda veri örnekleme ve alarm fonksiyonları sayesinde, tesis yöneticileri ve personel elektrik sistemini uzaktan denetleyebilir ve her an, her yerde sistemin uzaktan teşhis işlemlerini gerçekleştirebilir. Tesisin güvenilirliğini basitleştirilmiş yönetim ile garanti edin.


Daha düşük maliyet ile güvenilirlik
Sürekli denetim ve sistemden veri toplanması sayesinde işlemlerinizi garanti altına alın. Anormal koşullar oluştuğunda uyarıları ve bildirimleri alın; böylece harekete geçebilir, gereken görevleri hemen belirleyebilir ve performansı proaktif ve hızlı bir şekilde eski haline getirebilirsiniz.

İşlemleri basitleştirin, evrak işlerini azaltın
Birden çok tesisi sürekli denetleyebilme avantajı sayesinde tek bir bakım teknisyeni birkaç sahayı aynı anda yönetebilir. Elektrik sistemi geçmişine daha kolay erişin ve ihtiyacınız olan teknik belgeleri elinizin altında tutun. Faaliyetlerinizi dijital olarak kaydedin ve çalışma programlarının geliştirilmesini kolay ve hızlı şekilde yerine getirin. Gereksiz önleyici işlemleri ortadan kaldırın ve tesisin bakımına harcanan süreyi yüzde 40 azaltın.

Gerçek enerji ve varlık yönetimi
Sistemin kontrolünü elinize alın ve birkaç tıklama ile enerji faturalarında yüzde 30’a varan tasarruf sağlamak için güç yönetim stratejilerini istediğiniz zaman istediğiniz yerden uygulayın. Bir-iki tıklama ile raporlarınız için sistemden veri toplayın. Kötü güç kalitesi parametrelerinden dolayı gelen cezaları önlemek için elektrik sistemini izleyin. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, hepsini gerçek ve kolay kılar.

Koruyucudan öngörücüye
İhtiyaç duyulduğu anda harekete geçin. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, elektrik sistemindeki cihazlar üzerinde sürekli olarak teşhisler gerçekleştirir ve böylece daha yüksek öngörücü bakım seviyesi sağlar. Gerçek zamanlı analiz ve akıllı servis, gereksiz önleyici bakım ve ekipman kontrollerinden kaynaklanan arızaları ve maliyetleri, %30’a varan tasarruflarla önlemeye yardımcı olur.

Diğer kullanıcıların faydalarını görün:

Select region / language