Pano üreticileri

Panonuzu buluta 10 dakikada bağlayın

Kurulum prosedürü parmaklarınızı şıklatmak kadar basittir ve tesislerinizi daha fazla özellik ile donatmanıza olanak tanır. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, basit ve entegre bir mimariye dayanır; pano üreticileri ve kurucularının yapması gereken tek şey takıp çalıştırmaktır.

ABB’nin yenilikliklerini benimseyin; müşterilerinizin projelerini geliştirmek ve bir üst seviyeye çıkarmak için ABB ürününün kullanılabilirliği ve bağlanabilirliğinden yararlanın. Tekliflerinizi hızlı ve kolay bir şekilde geliştirin.


Tak ve çalıştır
Karmaşık bir donanım veya bağlantıya ya da mühendislik için gerekli zamana ve maliyete ihtiyaç yoktur. Bulut bağlantısını kurmak için kartuş tipi haberleşme modülü (yeni Ekip Com Hub) sadece terminal kutusuna takılmalıdır. Sonrasında aygıtları ve yapılandırmayı otomatik olarak tarayan bir sihirbaz olan Ekip Connect yazılımı ile sistem birkaç dakika içinde kurulabilir.

Minimum çaba
Karmaşık yapılandırmalara, birden fazla DIN-rayı adaptörüne veya ağ geçidi kurulmasına ihtiyaç yoktur. Benzer çözümlere kıyasla ABB Ability™ Electrical Distribution Control System, gerekli donanım bileşeni sayısını %60 oranında azaltmanıza olanak tanır. ABB Ability™ Electrical Distribution Control System’in entegre mimarisi, sistemdeki cihazların entegrasyonunu basitleştirirken kablolama ve bağlantı süresinin azaltılmasına da olanak tanır.

Sınırsız değer
Basit ve entegre bir mimari, birçok bileşen içeren bir enerji izleme ve yönetim sisteminin pahalı ve zaman alıcı kurulumunu önleyerek müşterilerinize ölçeklenebilir ve daima güncel olan hizmetler sunar. Buna ek olarak, montajcılar ve pano üreticilerinin tesis performansını ve geçmişini takip etmeleri ve cihaz teknik belgelerine doğrudan erişmeleri mümkündür.

Diğer kullanıcıların faydalarını görün:

Select region / language