Bu sayfayı görmek için

Eğitim

ABB Hareket Servisleri eğitimleri ile ekibinizin yetkinliğini güncel tutun



ABB eğitimi aldığınızda sadece bir kurs almış olmazsınız. Ekibinizin yetkinliğini artırmanıza, güvenliği artırmanıza, personelinizin sorun giderme becerilerini geliştirmenize ve ekipmanınızın kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olan güvenilir ve profesyonel bilgilere erişim elde edersiniz. Bugün, yarın ve sonrasında mümkün olan maksimum faydayı alırsınız.

Operasyon personelinizin becerileri, ekipman performansında ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmada önemli bir rol oynar. Bu nedenle, ABB motorlarının, jeneratörlerinin ve sürücülerinin kullanım ömrü boyunca mühendislik, bakım ve operasyon yetkinliğini optimize etmek için esnek, kapsamlı eğitim hizmetleri sunuyoruz. 

Eğitim yerlerimiz, müşterilerimizin gerçek fabrika ortamlarındaki deneyimlerini zenginleştirmek için dünya çapında en geniş olanaklardan birine sahiptir. Finlandiya, İsviçre, Çin, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde profesyonel bir öğrenme deneyimi sunabileceğimiz küresel eğitim merkezlerimiz mevcut. Yerel eğitim merkezlerindeki uygulamalı kurslara ek olarak, kurslarımızdan bazıları müşteri tesislerinde de verilebilir. Ayrıca, ABB Hareket eğitim yolculuğunuzu başlatmak adına farklı dillerde çok çeşitli e-öğrenme modülleri, videolar ve kılavuzlar sunuyoruz.

Eğitimin faydaları

 • Artan teknoloji, operasyon ve bakım bilgisi sayesinde hızlı tepki ve karar verme
 • Daha iyi ekipman ve tesis yönetimi sayesinde daha az arıza süresi
 • Azaltılmış bakım sorunları
 • Eğitimli personelin mevcudiyeti nedeniyle daha iyi risk yönetimi
 • Tesis personeli için artan iş tatmini

Çözümler


Sınıf eğitimi

Sınıf eğitimimizde, ABB motorları, jeneratörleri ve sürücüleri ile bunların çalıştırılması ve bakımı hakkında her şeyi öğreneceksiniz. ABB personelinden değerli gerçek deneyim ve uzmanlık bilgisi alma şansına sahip olacaksınız. Sınıf içi programlar ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Global eğitim merkezleri:


 

Yerel eğitim merkezleri


  Yerinde eğitim  

  Yerinde eğitim, tesislerinizde ABB uzmanları tarafından verilen planlı bir uygulamalı eğitimdir. Ekipmanınızla pratik, uygulamalı egzersizler yapma fırsatına sahip olacaksınız. Kurslarımızdan bazıları sizin için özel olarak da hazırlanabilir. Daha fazla ayrıntı için en yakın ABB eğitim merkeziyle iletişime geçin.


  Çevrimiçi eğitim ve kendi kendine öğrenme materyalleri 

  Siz ve personelinizin çevrimiçi çalışması için yüzlerce kurs modülü sunuyoruz. Eğitim konuları, ürün ve proses bilgilerinden kurulum, devreye alma, bakım ve arıza bulmaya kadar uzanır.

   

   

   

   



  Dosyalar ve bağlantılar

  Loading documents
  Select region / language