Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Rozwiązania do ochrony zasilania dla centrów przetwarzania danych

Potrzeba zerowego czasu przestoju

Zasilacze UPS i kondycjonery mocy odgrywają istotną rolę w zapewnieniu niezawodności infrastruktury IT. W wyniku tego niezawodność samych zasilaczy UPS jest przedmiotem głównej troski. Każda awaria zasilacza UPS i jego niedostępność stanowi zagrożenie dla kluczowych odbiorników energii elektrycznej. Najpewniejszym sposobem zwiększenia dostępności zasilacza UPS jest jego poprawne zaprojektowanie, użycie podzespołów wysokiej jakości, zapewnienie redundancji i wyeliminowanie przestojów poprzez zminimalizowanie średniego czasu naprawy (MTTR).

Konstrukcje modułowych zasilaczy UPS firmy ABB minimalizują średni czas naprawy systemu, a ich zdecentralizowana architektura równoległa (DPA) umożliwia pracę modułów jako jednego systemu, ale bez wzajemnych zależności. W razie mało prawdopodobnej awarii jednego modułu UPS cały system będzie nadal pracować normalnie, ale jego moc będzie mniejsza o jeden moduł. Wadliwy moduł zostanie całkowicie odłączony i nie będzie wpływać na pracę pozostałych modułów.

Ta możliwość wymiany modułów on-line w zasilaczu Conceptpower DPA znacznie skraca jego średni czas naprawy i upraszcza rozbudowę. Modułowe podejście opłaca się również w kontekście serwisu i dostępności — wymiana modułów on-line oznacza brak konieczności wyłączania lub uruchamiania obejścia podczas wymian, w związku z czym nie występują przestoje.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Najważniejsze informacje

Nasza oferta

Nowości [EN]

Dowiedz się więcej

Loading documents