Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Conceptpower DPA 500

Przeznaczony dla średnich i dużych centrów przetwarzania danych modułowy zasilacz bezprzerwowy (UPS) Conceptpower DPA 500 firmy ABB zaspokaja zapotrzebowanie na energię od 100 kW do 3 MW i zapewnia maksymalną dostępność dla wszystkich, którzy wymagają zerowego czasu przestoju i niskich kosztów utrzymania.

Całkowita skalowalność w pionie i poziomie

Zasilacz Conceptpower DPA 500 oferuje ochronę zasilania od 100 do 500 kW (od jednego do pięciu modułów) w jednej szafie (skalowalność w pionie). Szafy mogą pracować w konfiguracji równoległej, tworząc system o poborze energii do 3 MW (skalowalność w poziomie).

Równoległa architektura

Zaawansowana konstrukcja UPS-ów od Conceptpower DPA 500 zapewnia najwyższy stopień ochrony w krytycznych aplikacjach , gdzie obciążenie musi iść w parze z zapewnieniem mocy o odpowiedniej jakości. Ten system UPS wykorzystuje zdecentralizowaną architekturę równoległą i zapewnia najwyższy poziom niezawodności i dostępności oraz prawdziwą redundancję w modułach.

Loading documents

Pozostała oferta w zakresie ochrony zasilania