Decathlon® ile veri merkezi altyapı yönetimi

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Mekanik yük koruması

Decathlon®, maksimum güvenilirlik, enerji verimliliği ve tüm veri merkezi varlıklarının optimum kullanımı için tek bir operasyonel ortam üzerinden güç, soğutma ve IT sistemleri ağını esnek bir şekilde yönetebileceğiniz araçlar sağlar. Decathlon ile veri merkezi uzmanları (hem IT hem de tesis disiplinlerinden) kapasiteyi en üst seviyeye çıkarmak ve maliyet ve riski azaltırken tüm veri merkezi işlemlerini optimize etmek için ihtiyaç duyulan görünürlük, karar destek ve kontrol teknolojilerini sağlarlar. Decathlon'un son sürümü, sektördeki üçüncü taraf çözümlerine sıkıca entegre olabilen tek DCIM sistemi olup, ister tamamen kurum içi ister bulutta olsun, benzersiz veri merkezi hizmet düzeylerini karşılamak için maksimum esneklik sağlar.
Decathlon, veri merkezinin operasyonel olgunluğuna uyum sağlayan ölçeklenebilir, modüler bir çözüm sunar. Açık platformu, taşımayı kolaylaştırmak adına altyapı noktası çözümlerinin yeniden kullanılmasını sağlar. Yukarıdaki şemada, mekanik, elektrik ve IT sistemleri de dahil olmak üzere Decathlon'un veri merkezi varlıklarının optimum performans sağlanması için sağladığı temel işlevler ve uygulama modülleri gösterilmektedir.

Sizin için uygun olan Decathlon uygulamasını seçin. Örneğin, UPS ve batarya sistemlerini şirket içinden veya güvenli Decathlon bulutu üzerinden izlemeyi ve yönetmeyi seçebilirsiniz.

Özellikler arasında:

  • SMS/email alarmları
  • Yalnızca dışa yönelik güvenli GSM veya VPN bağlantılar
  • Otomatik teşhisler
  • Alarm tepki artışı ve sahada çağrı desteği
  • 7/24 UPS uzman desteği
Loading documents

İlgili bağlantılar

Select region / language