25 yıldır
kesintisiz performans

Kullanıcılar 1999'dan beri gücü olması gereken yere ulaştırmak için UniGear'a güveniyor: güvenli, güvenilir, sürdürülebilir, kesintisiz bir şekilde. Tek tek bileşenlerden tüm kurulumlara kadar her seviyede olağanüstü performansa sahip UniGear, endüstriyel şirketlere ve kamu hizmeti sağlayıcılarına kesintisiz güç kaynağı sağlar. Böylece operasyonel ve ticari başarıdan emin olabilir ve şebeke çalışma süreleri ve performansları konusunda kendilerini güvende hissedebilirler. Kelimenin tam anlamıyla kesintisiz.

Flow-Non-Stop

UniGear zaman tünelini keşfedin

Önümüzdeki 25 yıl için hazırız


700.000'den fazla pano satışıyla daha yeni başlıyoruz. UniGear'ın kanıtlanmış performansı ve sürekli genişleyen ürün yelpazesi sizi geleceğe hazırlayabilir: bugünün standartlarının çok ötesine geçerek sürdürülebilirlikten şebeke kullanımındaki artışlara kadar gelecekteki zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Akıllı Çözümlerde Başarı Hikayeleri

Her kullanım için UniGear


Son derece özelleştirilebilir ve çok yönlü ürün yelpazemiz, farklı gerilimler, akımlar ve kısa süreli dayanım akımı değerlerinde tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirlemenizi sağlar. Orta gerilim hava yalıtımlı panonuzdan ne isterseniz isteyin, UniGear bunu sağlayabilir. Çeşitli ürün gruplarındaki fırsatları keşfedin.
UniGear ZS1
Nominal gerilim seviyesi 24 kV'a kadar olan primer dağıtım için lider çözümümüz.


UniGear ZS2
36 kV'a kadar nominal gerilim seviyesi.


UniGear ZS3.2
40.5 kV'a kadar nominal gerilim seviyesi.


UniGear uzmanlarımızla konuşun

Her tesisin kendine özgü öncelikleri, zorlukları ve kullanılabilir alanı vardır. Bu nedenle, UniGear'ın operasyonunuz için en iyi şekilde nasıl çalışabileceğini ve hangi çözümlerin en uygun olduğunu öğrenmek için uzmanlarımızla bir danışmanlık görüşmesi ayarlamaktan mutluluk duyarız.
25 yılı aşkın süredir sayısız elektrik şebekesinde kesintisiz performans sağladık ve aynısını sizin için de yapabiliriz.

 

Neden UniGear'ı seçmelisiniz?

UniGear, başarılı ve sürdürülebilir operasyonlara güç veren güvenli ve güvenilir performans için tasarlanmış ve üretilmiştir. Ancak UniGear sadece teknik özelliklerden ibaret değildir. Bu teknik özellikleri belirleyen ve bunlarla çalışan operasyonel ekipler ve servis teknisyenleri için sağladığı tüm deneyimle ilgilidir.
İşte sizi bekleyenler:

Standardın ötesinde güvenlik.
UniGear bileşenlerinin ve kurulumlarının güvenliği ve kalitesi, küresel ayak izimiz ve servis ekiplerimiz, IEC standartlarını aşmak için özel testlerimiz ve dünyanın en karmaşık ve zorlu operasyonlarının bize duyduğu güven ile desteklenmektedir.
 
Biz sadece pano sağlamakla kalmıyor aynı zamanda gönül rahatlığı da sunuyoruz.
Güvenilir şebeke performansının bir numaralı öncelik olduğunu ve kesinti süresinin riske atılamayacak kadar maliyetli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle UniGear örnek güvenilirlik, izleme ve bakım kolaylığı ve ihtiyaçlarınıza uygun esneklik sunar. Böylece şebekeye dair endişelerinizi unutabilir ve sizin için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz.
Sürdürülebilir bir enerji dönüşümünü mümkün kılıyoruz.
Panolar, verimlilik ve sürdürülebilirlik kazanımları elde ederken her zamankinden daha fazla verimi işleyen yarının güç dağıtım şebekelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. UniGear ile elde edebileceğiniz enerji ve eşdeğer CO2 tasarrufunu ölçebilirsiniz; mesela bu hesap makinesi ile.
Yatırım getirisi için akıllı bir seçim.
UniGear çözümleri yatırım harcamalarını azaltabilir, iş esnekliği sağlayabilir, pahalı duruş sürelerini en aza indirebilir ve işletmeleri artan zorluklara ve taleplere karşı geleceğe hazırlayabilir.

  • Bize ulaşın

    Web talebinizi iletin biz size ulaşalım

    Bize ulaşın
Select region / language