Yiyecek ve içecek endüstrisi için enerji koruma çözümleri

Enerji koruması yiyecek ve içecek şirketleri için neden önemlidir?

Yiyeceklerimizi işleme ve paketleme şeklimiz, artan otomasyon, izleme ve bilgi sistemleri seviyelerinde bir devrim geçirdi. Bu sadece artan üretkenlikten değil, aynı zamanda bir dizi gıda güvenliği gerekliliğinden de kaynaklanmıştır. Yüksek derecede otomasyon nedeniyle, bu tesisler güç kalitesi olaylarına son derece duyarlıdır.

Bu değişikliklerle, yüksek kalitede elektrik gücü iş dünyasında kritik hale gelir. Bu, yiyecek ve içecek şirketlerinin enerji korumasına yaklaşımlarını dikkatle düşünmeleri gerektiği anlamına gelir, çünkü elektrik kesintileri, düşmeler veya diğer voltaj bozuklukları kritik ekipman arızasına neden olabilir. Sonuç olarak, ürün kaybı ve kesinti süresiyle ilgili belirli işlem maliyetlerine bağlı olarak, toplam maliyetler önemli olabilir.

ABB'nin enerji koruma ürün portföyü, bir yiyecek ve içecek tesisini elektrik kaynağındaki bozulmalardan koruyabilen çok çeşitli UPS ve güç düzenleyicilerden oluşur. ABB'nin enerji koruması mevcut olduğunda, yiyecek ve içeceklerin kalitesi, güvenliği ve üretimi en üst düzeye çıkarılarak tesislerinin daha fazla kullanılması ve müşteriler için ürün kalitesinin artırılması sağlanabilir.

Destek veya satış bilgisine mi ulaşmak istiyorsunuz?

Öne Çıkanlar

ABB Çözümleri

En son haberler

Önemli referanslar

Loading documents
Select region / language